Встановлення в автомобіль підлоги, стелі і дверних карт при переобладнанні мікроавтобуса у Львові

 
При переобладнанні вантажного автомобіля в пасажира, важливим етапом є монтаж підлоги, стелі, а також покриття їх необхідними матеріалами, обраними замовником. Звичайно ж існують різні варіанти переобладнання автомобільної підлоги і стелі. Виходячи з поставлених завдань клієнта, а також бюджету, підлогу можна покрити лінолеумом, ковроліном або ж будь-яким іншим матеріалом, призначеним для покриття підлоги, безпосередньо на кузов автомобіля, або ж можна зробити надійну і довговічну оббивку підлоги, а потім вже приступати до монтажу обраного матеріалу.

Що стосується стелі, то тут також існують різні варіанти, починаючи від обклеювання всім знайомою спеціальної ворсистою оббивкою і закінчуючи різними варіантами шкіри або шкірозамінника. Також досить цікавим варіантом автомобільної стелі, є виготовлення її із спеціальних пластикових стельових панелей призначених саме для переобладнання мікроавтобусів. До процесу побудови автомобільної стелі також можна віднести і монтаж освітлювальної електроніки. Тут, також досить широкий вибір. Звернемо вашу увагу, що наша авто студія також з радістю візьметься за будь-яке не стандартне рішення, яке придумає замовник.

Наступним етапом слідує монтаж і оббивка дверних карт. Так, як переобладнання мікроавтобусів, з кожним роком стає все більш популярною послугою на ринку України, збільшилася і кількість виробників, що пропонують вже готові рішення пластикових панелей для дверних карт і прорізів. Вибір матеріалів для їх обшивки досить широкий, і дозволяє вибирати між бюджетними та VIP рішеннями, залежно від того в яких цілях буде використовуватися автомобіль, починаючи від тканин і закінчуючи шкірою різноманітної кольорової гами.

Ще одним важливим місцем автомобіля при переобладнанні є колісні дуги. Для них також існують готові рішення у вигляді арок колісних дуг, і подальшої їх перетяжки обраним матеріалом, або просто їх можна обклеїти тканинним матеріалом.

Для позбавлення від скрипу, і стороннього шуму перед монтажем в автомобіль стелі, підлоги, дверних карт, і колісних арок, ми також можемо запропонувати замовнику, обробити ці місця шумо - вібро ізоляційними матеріалами - що забезпечить тишу і спокій в салоні вам і вашим пасажирам.

Перед вибором всіх матеріалів, які будуть використовуватися в оббивці автомобільної підлоги, стелі і дверних карт вам в першу чергу потрібно розуміти, що залежно від подальшого використання автомобіля потрібно віддавати перевагу або практичним (комерційні перевезення пасажирів), або комфортним (автомобіль для переговорів) або бюджетним (передпродажна підготовка). Якщо ви робите автомобіль для себе, варто задуматися над кожною дрібницею - адже комфорт пасажирів набагато полегшує тривалі поїздки.


Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]