Врізка і встановлення автомобільних вікон при переобладнанні вантажного мікроавтобуса - Переобладнання бусів у Львові

 
Встановлення вікон при переобладнанні в пасажирський, вантажного автомобіля, є дуже важливим і відповідальним етапом, оскільки для монтажу віконних систем необхідно для початку вирізати прорізи в кузові автомобіля, ретельно обробити всі кромки вирізу, зробити герметизацію, а також зачистити від корозії, і при необхідності провести рихтування та інші підготовчі дрібниці.

Після ретельної підготовки, слідує процес встановлення самого скла. Для надійної установки автомобільних вікон і довговічної їх служби важливе суворе дотримання технології - саме тому краще звертатися в солідні компанії, а не до «гаражних майстрів».

Автомобільне вікна це досить узагальнюючий термін, так як всі вони мають різновиди. Наприклад, залежно від розташування це може бути лобове скло, бокові вікна, заднє скло, а в залежності від необхідності можуть бути глухі вікна, «форточні», панорамні, розсувні.
 
Також автомобільне скло відрізняється по колірному відтінку: чорні, зелені або сірі. При виборі автомобільного скла, слід віддавати перевагу тільки відомим виробникам, які мають необхідні сертифікати. Серед відомих виробників автомобільного скла можна виділити компанії: Pilkington, XYG, Autoglass Jaan, Doraglass, Fuyao Group і Olimpia.Одним з плюсів переобладнання автомобіля з вантажного в пасажирський або напівпасажирський, є можливість вибрати, які вікна потрібні будуть, а в яких немає необхідності, а також їх тип. У процесі переобладнання мікроавтобусів можна також зробити врізку додаткових дверей, розташовуючи їх або праворуч, або ліворуч, аварійних люків, вентиляційних люків. Також можливо встановити додаткову електроніку, наприклад, скло підйомники або системи обігріву заднього скла.


Автостудія «Гараж 23» пропонує врізку автомобільних вікон, а також повне переобладнання мікроавтобусів у місті Львові. Ще раз звернемо вашу увагу, що якісне встановлення автомобільних вікон - це в першу чергу безпека Вас і Ваших пасажирів!
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.88 [8 Голоса (ів)]