Мультимедійна система Pioneer SPH-DA110 AppRadio третього покоління

 
Компанія Pioneer повідомляє про випуск нової моделі AppRadio, що представляє третє покоління преміум AV-ресиверів для автомобілів. Після реалізації підтримки мобільних пристроїв на базі Android, на додаток до інтеграції з iOS, модель SPH-DA110 оснащена самими широкими можливостями по підключенню смартфонів серед автомобільної аудіо техніки.

Подальший розвиток філософії Pioneer дозволяє користувачам підтримувати підключення постійно - нова модель AppRadio може працювати зі смартфонами, які використовують MirrorLink, доповнюючи вже існуючу сумісність AppRadio як з iOS (iPhone 4/4S/5), так і з деякими смартфонами на базі Android. Серед інших важливих інновацій у новій моделі буде модернізований графічний інтерфейс і впроваджена підтримка потокової передачі аудіо через Bluetooth.

«У міру зростання популярності смартфонів і додатків, які на них використовуються, збільшується попит на рішення для безпечного і інтуїтивного застосування смартфонів в автомобілі. В даний час споживач може вибирати з безлічі смартфонів і операційних систем, - сказав Гєєрт Верховен (Geert Verhoeven), менеджер з планування продуктів Pioneer Europe. - Нова модель Pioneer AppRadio дозволяє охопити ці тенденції, пропонуючи розширену сумісність з більшою частиною популярних мобільних пристроїв, надаючи можливість підключення та управління смартфоном через сенсорний екран головного пристрою, використовуючи функції навігації, передачі даних, перегляду погоди, прослуховування музики та інших додатків. Нові ресивери Pioneer AppRadio підвищують рівень комфорту в автомобілі, забезпечуючи телефонний зв'язок і доступ до мережі Інтернет у будь-якій машині ».За допомогою безкоштовного додатку Pioneer AppRadio (доступно як для iOS, так і для Android) і сумісних програм сторонніх розробників, SPH-DA110 здійснює контроль над підтримуваними функціями додатків за допомогою тих же дотиків, як і на самому телефоні, тільки на ємнісному сенсорному екрані магнітоли з діагоналлю 7 дюймів. Додаткова зручність та функції управління вже вбудовані в дві нових моделі:

MirrorLink - Стандарт підключення пристроїв в автомобілі, розроблений групою Car Connectivity Consortium (CCC). Технологія MirrorLink дозволяє споживачам підключати сумісні смартфони до нових ресиверів AppRadio  за допомогою кабелю USB. Таким чином, забезпечується доступ до музичної бібліотеки і навігаційним додаткам і підвищується безпека використання пристрою в автомобілі. Точно також як AppRadio Mode, MirrorLink надає спеціальний інтерфейс і можливості підключення для сертифікованих пристроїв MirrorLink, таких як смартфони Samsung, Nokia та інших виробників.Siri Eyes Free - Користувачі пристроїв iPhone 4S і iPhone 5 можуть включити функції Siri Eyes Free шляхом тривалого натискання кнопки «Home» на ресивері AppRadio. При активації функції голос Siri запитує, які команди потрібно виконати, звертаючись до водія через динаміки автомобіля, а команди користувача розпізнаються через зовнішній мікрофон, що входить до комплекту SPH-DA110. Siri Eyes Free надає доступ до безлічі функцій iPhone, включаючи вибір музики. Прослуховування і складання текстових повідомлень, карти, календар, нагадування і багато іншого.


Розпізнавання голосу для Android - Користувачі сумісних смартфонів Android можуть використовувати Google Voice для роботи з телефоном в режимі «гучного зв'язку», дана функція також викликається тривалим натисканням кнопки «Home» на ресівері AppRadio. На додаток до цього безкоштовний додаток Pioneer CarMediaPlayer (версія 1.2.0) і додаток AppRadio (версія 2.0.0) вже підтримують Google Voice для вибору контактів і доступу до музики.

Bluetooth - Щоб максимально розширити можливості підключення, охоплюючи найбільш популярні сьогодні смартфони, модель SPH-DA110 підтримує як дзвінки через Bluetooth, так і потокову передачу аудіо через Bluetooth, включаючи бездротове управління сумісними пристроями. У кожній моделі є підтримка Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) для бездротової передачі аудіо і Audio Video Remote Control Profile (AVRCP) версії 1.3 для бездротового управління пристроями та коректного відображення відповідних метаданих (за наявності) на екрані сенсорного дисплея Pioneer.

Покращений сенсорний інтерфейс користувача - Розроблений спеціально для користувачів смартфонів новий сенсорний інтерфейс AppRadio надає зручний доступ до більшої частини популярних функцій - додатків, відтворення музики і здійснення дзвінків.

Pioneer SPH-DA110 відрізняється такими ж зовнішніми особливостями, що і корпус сенсорного смартфону - на ньому реалізований абсолютний мінімум фізичних кнопок, як і на попередніх моделях. Велика частина функцій і елементів управління активується через ємнісний сенсорний екран з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю WVGA (800 x 480). Сенсорна панель використовується для доступу до всіх можливостей пристрою, включаючи інтерфейси додатків, відтворення і керування музикою, включення радіо AM / FM та функції Bluetooth. Два варіанти кабельного підключення, що продаються окремо від пристрою, дозволяють використовувати ресивер разом з 30 різними моделями смартфонів, доступними в Європі та Україні.

У нову модель вже вбудований тюнер AM / FM з підтримкою текстового супроводу RDS (якщо підтримується радіостанцією), а також підсилювач MOSFET з потужністю 50 Вт X 4 динаміка і подвійні лінійні виходи для зовнішнього підсилювача.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]