Штатна магнітола nTray 8636 для Chevrolet Malibu

 
Компанія nTray повідомила про появу на ринку України нової штатної автомагнітоли nTray 8636 для автомобіля Chevrolet Malibu 2012-2013 років випуску. Ця штатна автомагнітола чудово доповнить інтер'єр автомобіля стильним дизайном, який повторює в ідентичності оригінал.

Штатна магнітола оснащена всіма функціональними можливостями, які доступні на 2013 рік. А саме GPS навігація, з попередньо встановленими картами України, Європи, і країн колишнього СНД і можливістю доповнення будь-якою інакшою картою, навіть віддаленого куточка Африки))

Також з корисних функцій необхідних в автомобілі, і які відсутні в рідній магнітолі можна виділити наявність Bluetooth (системи гучного зв'язку, за допомогою якої можна здійснювати дзвінки безпосередньо з штатної магнітоли), можливість переглядати і прослуховувати відео та аудіо файли, причому і з диска і з звичайної флешки.Детальніше з характеристиками штатної магнітоли nTray для Chevrolet Malibu можна ознайомитися на сторінці каталогу, за посиланням представленим нижче.
 
Штатна магнітола nTray 8636 для Chevrolet Malibu
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]