Новинка! Alpine CDE-178BT - CD-магнітола з розширеними функціями BLUETOOTH

 
Alpine CDE-178BT є топовою моделлю в лінійці автомагнітол 2013 року, яка поєднує в собі всі нові цікаві можливості і функції, такі як TuneIt для iPhone і телефонів на базі Android, дозволяючи повністю налаштовувати звук через ваш телефон, а також отримувати нові оповіщення про повідомлення на Facebook.

Alpine CDE-178BT також сумісний з додатком vTuner для iPhone, даючи вам тисячі інтернет-радіостанцій з керуванням з головного пристрою. Система BassEngine Pro в поєднанні з 24-бітним ЦАП дозволяє налаштувати звук до найвищої якості, а дисплей з високою роздільною здатністю забезпечує кращу видимість при будь-яких умовах освітлення. Можливість підключення керма з пультом дистанційного керування та з інтерфейсом дисплея автомобіля дозволяє ідеально встановити ресивер, практично в будь-якому автомобілі. Якщо Ваш автомобіль оснащений системою старт-стоп двигуна, то цей головний пристрій ще більш зацікавить вас, так як він буде продовжувати грати, коли ваш двигун зупиняється на перехресті.Скачайте додаток TuneIt для вашого смартфона, а потім підключіть iPhone через USB. Тепер ви готові використовувати свій смартфон в якості зручного інтерфейсу для досягнення саме того звуку, який ви хочете чути в своєму автомобілі. Якщо ви на Facebook, додаток буде також повідомляти вас про нові повідомлення і на телефоні, і на головному пристрої.

Ви хотіли б мати доступ до тисяч інтернет-радіостанцій під час водіння? За допомогою цього головного пристрою і iPhone це легко. У Itunes, скачайте програму vTuner для iPhone, підключіть iPhone до головного пристрою, і запустіть додаток. Інтернет-радіо у ваших руках! Ви можете шукати станції різними способами, в тому числі по країнах, містах, місцевим станціям і жанрами, із зручним управлінням через головний пристрій або iPhone.В магнітолі Alpine CDE-178BT система Bluetooth ® вбудована, так що ви можете насолоджуватися гучним зв'язком телефону і широким спектром зручних функцій для повноцінного використання телефону в своєму автомобілі. До цих функцій відносяться можливість утримувати і перемикати вхідні дзвінки, функції телефонної книги, автоматичне оновлення і зручний пошук ABC, і більше легке управління пошуком і відтворенням функціями музики.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]