Навігація JVC Kenwood MDV-737 HUD з зручним візуальним модулем

 
Дуже зручний та ефективний навігаційний пристрій випустила компанія JVC Kenwood. Модель MDV-737 HUD з'явиться у продажу вже під кінець травня і покликана забезпечити якісно новий рівень використання навігаційних систем, який буде поєднувати в собі новітні технології і простий, але зручний спосіб подачі інформації під час руху.

Так, новинка оснащена додатковим дисплеєм, який кріпиться поруч з дзеркалом заднього виду і дозволяє отримувати оперативну інформацію про шлях проходження, а також інші сервісні дані. Таким чином, глянувши в дзеркало, що відбувається досить часто, причому майже автоматично, водій побачить і положення автомобіля на карті, оцінивши його, не відриваючись від управління автомобілем.


 
HUD-дисплей монтуємий на салонне дзеркало розроблен на D-ILA, оптичному підсилювачі зображення з прямим приводом, що використовує технологію LCOS (рідкі кристали на кремнії), розроблену корпорацією JVC Kenwood для проекторів.Що стосується головного модуля, то він включає в себе телевізійний тюнер, привід для оптичних дисків CD і DVD, а також вбудований модуль Bluetooth, порт USB і слот для карт пам'яті типу SD. Вартість комплекту навігаційної системи MDV-737 HUD буде близько 2,5 тис доларів США.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]