Автосигналізація Sheriff ZX-1070 з автоматичним запуском двигуна

 
Серед безлічі охоронних і сервісних функцій, які має нова охоронна система Sheriff ZX-1070, схоже, найбільшу увагу від конструкторів отримав автоматичний запуск двигуна. Звичайно ж, модель Sheriff ZX-1070 має весь звичний для сучасних «сигналок» набір можливостей (радіокод обміну інформацією - динамічний CFMII), але у системи запуску двигуна в цей раз заслужений бенефіс.


Система може керувати двигуном з відстані і за допомогою програмування, причому мова йде про силові агрегати і з АКП, і з МКП, бензинові, і дизельні, а також про автомобілі з кнопковим стартом.

Охоронна система бере на себе відповідальність за роботу запущеного нею мотора, стежачи за ним по тахометру, зарядці АКБ, параметрам генератора або по датчику тиску масла. При постановці системи на охорону брелоком-передавачем забезпечується автоматичне відключення працюючого двигуна. Точно так само працює мотор, який автоматично буде зупинений при пасивній постановці системи на охорону. Команда на автоматичний запуск може даватися таймером (періодичний інтервальний авто запуск), забортним датчиком температури (автозапуск за встановленою температурою запуску). Зупинка двигуна в режимі авто запуску, також буде відбуватися при досягненні заданої температури прогріву.Крім того, автоматичний запуск двигуна може проводитися від зовнішнього сигналу. Нова охоронна система Sheriff ZX-1070 допускає дистанційну (з брелока) зміну параметрів запуску / зупинки двигуна за циклічним таймером і датчиком температури. Конструктори також передбачили управління модулем обходу штатного іммобілайзера і алгоритм діагностики проблем автозапуску. При всіх вищезазначених можливостях система виглядає цілком доступною - рекомендована ціна складає трохи більше 100 $.

Нагадаємо, що купити і встановити сигналізацію Sheriff ZX-1070 у Львові, ви завжди можете в нас.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]