Навігація Garmin тепер буде підтримувати сервіс «Пробки»

 
Вперше в Україні запущена послуга "Пробки" для навігаторів Garmin. Ви можете прокладати свій маршрут уникаючи пробок, заторів, тягучок, ДТП та ремонтних робіт. Дуже важливо, що Ви бачите картину дорожнього руху в місті в цілому. Сервіс GPS навігації Garmin став повноцінним - вся необхідна інформація, всі потрібні функції в одному приладі, без підключення до інтернету, без жодних платежів, без використання додаткових пристроїв.
 
Для користування цією послугою Вам необхідно мати ліцензійну карту НавЛюкс (по плану це буде реліз 2013 R3) та GPS навігатор Garmin, що підтримує можливість відображення пробок.
 
Прилад автоматично отримує інформацію через FM-сигнал і повідомляє Вам про дорожню ситуацію за маршрутом прямування. Ви можете вибрати, із запропонованих варіантів, маршрут, оцінити затримки в дорозі, прийняти рішення "їхати/не їхати".


 
Зараз розпочато тестування цієї послуги у місті Києві - налагоджується процес передачі інформації, її відображення на навігаторі, процес збору та оцінки інформації.
 
На першому етапі, в кінці травня, на приладах Garmin будуть відображатися різні статистичні дорожні події - ремонт дороги, перекриття дороги і ДТП.


 
Усі бажаючі зможуть завантажити спеціальну версію карти та брати участь у тестуванні послуги.
 
Передача сигналу здійснюється за підтримки «Авторадіо».
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]