Новий відеореєстратор Globex GU-DVH003 з двома камерами

 
На українському ринку з'явилася новинка - реєстратор з двома камерами, одна з яких - виносна. Її можна встановити в потрібному місці автомобіля. Особливість відеореєстратора Globex GU-DVH003 в тому, що друга камера може фіксувати ситуацію позаду автомобіля.  Традиційна вбудована камера, (до речі, поворотна), направлена вперед і фіксує ситуацію на дорозі, друга може кріпитися, наприклад, в салоні або в задньому бампері, щоб контролювати ситуацію позаду.

2-х дюймовий дисплей може транслювати картинку як з двох камер одночасно, так і з будь-якої з них.

Вбудована камера реєстратора - яка стежить за дорогою - має кращі показники: її роздільна здатність 1280 x 720 пікселів, при тому, що у виносний - 640 х 480 пікселів. Запис двома камерами йде з частотою 30 кадрів в секунду на карту пам'яті формату MicroSDHC, підтримуються карти ємністю до 32 Гб.
 
Завдяки вбудованому мікрофону ролики записуються зі звуком. Для впевненої нічної зйомки, основна камера забезпечена ІЧ-підсвічуванням, є вбудований акумулятор (800 мАг) і датчик руху для «спостереження» за навколишнім оточенням під час стоянки машини.


 


Купити і встановити відеореєстратор Globex GU-DVH003 у Львові ви завжди можете в нас.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]