Новий радар-детектор teXet TR-V9GPS

 
Сьогодні радар-детектори зайняли міцне місце в арсеналі сучасного автовласника. Ці пристрої своєчасно попереджають водія про наближення до ділянки дороги, де здійснюється контроль швидкості руху транспорту (мобільні та стаціонарні радари ДАІ), дозволяючи, таким чином, уникнути порушення правил.
ЗАТ «Електронні системи« Алкотел »представляє новинку TR-V9GPS, яка продовжує лінійку радар-детекторів teXet. 

Перші пристрої цього напрямку, TR-B10 і TR-B10V, є представниками основного (Basic) сегмента. Вони орієнтовані на масовий ринок і призначені для детектування сигналів типових радарів. Корейська зборка і приваблива ціна вигідно відрізняють моделі teXet серед аналогічних пристроїв.
 
Новинка teXet TR-V9GPS оснащена вбудованим GPS-приймачем U-BLOX, що істотно розширюють функціонал пристрою, а високочастотна «начинка» корейського виробництва гарантує відповідність заявленим характеристикам. Так інформування буде здійснюватися саме завчасно, на відміну від дешевих «біперів», які спрацьовують в самий останній момент, коли водієві вже пізно реагувати і гальмувати.


 
Надкомпактні розміри корпусу з покриттям soft touch (новинка вагою всього 100 г найменша на ринку і не загороджує огляд) дозволяють зручно розташувати детектор на склі автомобіля, а лаконічний дизайн робить його малопомітним.
 
teXet TR-V9GPS здатний виявити до 99% типів радарів, що використовують діапазони X, K, Ka, в тому числі Робот-Мультірадар, і працює в імпульсному режимі «POP», має захист від виявлення VG2, а оптичний сенсор забезпечує кругове детектування лазерних радарів . Так само, як і у попередніх моделей TR-B10 і TR-B10V, в новинці використовуються розширені діапазони, що підвищує ефективність детектора. Пристрій має чотири рівня налаштування чутливості приймача для міста і траси. В залежності від встановленого режиму виявлення сигналу відбувається на відстані від 1000 до 200 метрів попутного і зустрічного напрямку. Крім стандартного звукового оповіщення, в моделі є і функція голосового супроводу, коли підказки та інформація проговорюються приємним жіночим голосом.Вбудований GPS-приймач U-BLOX дозволяє записувати в пам'ять координати виявлених радарів до 512 точок (з можливістю оновлення бази), що гарантує завчасне повідомлення водія про наближення до радара за координатами точок, збереженими в пам'яті детектора. Окремо варто відзначити корисні функції на основі режиму контролю швидкості, створені для попередження порушень в місті і на трасі. При перевищенні налаштовуваного встановленого ліміту радар-детектор TR-V9GPS оповіщає водія голосовим повідомленням. Функція автоприглушення автоматично відключає повідомлення про найближчі радари, якщо перевищення швидкості не відбувається. GPS-приймач також відповідає за функціонування електронного компаса і годинного інформера.
 
Новий радар-детектор має високу стійкість до екстремальних погодних умов: діапазон робочої температури складає -25 ° С до +60 ° С, так що не страшно забути TR-V9GPS взимку в машині - він стабільно запрацює при включенні. У новій моделі реалізовано безліч параметрів, настройка яких дозволить максимально зручно конфігурувати пристрій під конкретного користувача: цифровий регулятор гучності і збереження налаштувань в пам'яті, режим приглушення (Dimmer), настройка яскравості індикація світлодіодного сегментного дисплея і багато іншого.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]