Новинка в преміум-сегменті автосигналізацій - iCode 07

 
Не дивно, що нова охоронна система iCode 07 відразу зайняла лідируючі позиції в преміум-сегменті «сигналок» на вітчизняному ринку - стільки версій однієї моделі сигналізації не пропонував, здається, ще ніхто. Перш за все, вдумливий споживач звертає увагу на найголовніше - на надійність захисту, на міцність тієї невидимої стіни, яку «зводить» система навколо автомобіля, що охороняється.


Так от, у «сьомий» серії сигналізації iCode арсенал захисних засобів надзвичайно великий.
Першим ділом, це можливість організації комплексної охорони автомобіля: з блокуванням двигуна за допомогою іммобілайзера і цифрових реле, застосуванням електронного замка капота, оповіщенням власника про замах на машину через брелок і GSM-канал, а також - можливість моніторингу місця розташування автомобіля і його систем через охоронно - пошуковий GPS / ГЛОНАСС-модуль.

Найважливіший бар'єр iCode 07 - унікальний, власної розробки, діалоговий алгоритм обробки кодованих сигналів, якими обмінюються брелок і головний блок. Компанія-виробник заявляє, що цей алгоритм гарантовано захищає сигналізацію від будь-яких спроб електронного злому. Головна причина цьому - те, що кодований ключ ніколи не з'являється в «ефірі», відповідно не може бути навіть зчитаний, не те, що зламаний. Даний ключ - 128-бітний, він індивідуальний для кожного комплекту системи.Високу перешкодозахищеність багатоканальному радіотракту забезпечують 12 каналів зв'язку. Якість зв'язку з машиною моніториться системою кожні 1-3 хвилини, інформуючи власника про це динамічною іконкою на екрані брелока. До речі, даний міні-монітор може відображати рекордну кількість значків - 53. Наприклад, на ньому відображається напруга в бортовій мережі, температура двигуна і салону, а також параметри всіх настройок і регулювань, що по достоїнству оцінять як установщики, так і досвідчені користувачі.

Список сервісних функцій містить не одну сторінку тексту, причому багатьом споживачам і установщикам буде цікавою можливість вибрати лише той набір опцій, який дійсно потрібен. Різні моделі лінійки iCode 07 відрізняються один від одного наявністю вбудованого CAN-модуля, блоків GSM / GPS / ІММО, можливості програмованого дистанційного запуску двигуна. «Комплектація» моделі сигналізації зашифрована в її індексі.

Що стосується ціни, вона, швидше за все, не буде низькою, оскільки новинка відноситься до преміум-класу і призначається власникам, м'яко кажучи, не найдешевших автомобілів.
 
Нагадаємо, що купити і встановити авто сигналізації у Львові Ви завжди можете в нас.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]