Новий аудіопроцесор Alpine PXA-H800

 
Компанія Alpine представила новинку аудіопроцесорів - PXA-H800! Величезна обчислювальна потужність - для безпрецедентної якості звучання.
Широкий набір можливостей по обробці звуку, яким володіє PXA-H800, дозволить досягнути максимальної якості звучання від будь-якої системи - як випущеної Alpine, так і іншими виробниками.


Якість звучання на професійному рівні

У PXA-H800 є всі функції обробки звукового сигналу необхідні для того, щоб досягнути від системи звучання, самого високого рівня якості.

Вершина можливостей Mobile Media

За допомогою PXA-H800 можна відтворювати звук у форматі 5.1, як в системі домашнього кінотеатру.

Удосконалення штатної системи

Для тих, хто хоче зберегти заводський головний пристрій, PXA-H800 являє собою чудовий спосіб оновлення системи і доповнення її новими джерелами і поліпшеною якістю звуку.Додаткові можливості налаштування системи

Демонструючи неперевершене прагнення до найвищої якості звуку в автомобілях, компанія Alpine вклала в PXA-H800 ще більше технологій, наприклад, можливість виконання повного налаштування з використанням комп'ютера.

Тимчасова корекція і цифровий кросовер

Цифрова тимчасова корекція дозволяє отримувати оптимальну звукову сцену за рахунок того, що звук з усіх динаміків досягає вух слухача одночасно. Одночасно можна коректувати до 8 каналів (автоматично або вручну) в діапазоні від 0 до 20 мс з кроком 5 мс. Цифрові фільтри високих і низьких частот дозволяють встановлювати крутизну характеристики від 0 до -36 з посиленням від -24 до 0 дБ. Можна налаштовувати систему за допомогою кросоверів з точним вибором частоти.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]