Нові штатні магнітоли для Ford Focus 3 2012 і Ford Kuga 2013

 
На цьому тижні два виробника штатних автомагнітол, PMS та RoadRover, порадували нас новинками для Ford Focus 3 2012 року випуску і для Ford Kuga 2013 року випуску.
Компанія PMS слідом за такими виробниками як RoadRover, nTray, і Phantom впустила штатну магнітолу для Ford Focus 3 2012, а RoadRover представила унікальний головний пристрій для Ford Kuga 2013.


Обидві новинки виконані з високоякісного пластику з витонченим дизайном і оснащені величезними сенсорними дисплеями діагоналлю в 7 дюймів. Здатність відтворювати музичні та відео файли всіх розповсюджених форматів не змусить нудьгувати вас в тривалій дорозі. А підключивши камеру заднього виду, ви будете отримувати картинку всього, що відбувається позаду автомобіля прямо на екран штатної автомагнітоли, що в рази полегшить вам маневри при паркуванні.Штатні магнітоли для Ford Focus 3 2012 і Ford Kuga 2013 оснащені також функцією GPS навігації з детальними картами України і Європи. Також незамінною «фішкою» в автомобілі можна назвати систему гучного зв'язку, яка виводить звук з вашого мобільного телефону на штатну магнітолу і дозволяє керувати вхідними та вихідними дзвінками прямо зі штатного екрана.

Ознайомитися з повним каталогом штатних автомагнітол можна на сайті: 2din.net.ua
Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]