Новинка охоронних автомобільних систем - GSM-маяк PGSM Pointer

 
PGSM Pointer переслідує три мети: простота, дешевизна, оптимальність. Засмутимо шанувальників "тисячі" налаштувань - Pointer має мінімум режимів, всі вони оптимальні, і не допускають можливості користувачеві встановити щось таким чином, що призведе до різкого скорочення зазначеного часу роботи або інших неприємностей.
 
Адже маяк - це маяк, його основна функція - максимально на скільки це можливо зменшити і без того невелику ймовірність залишитися без улюбленого транспортного засобу. А для цілей постійного спостереження за автомобілем в режимі онлайн або побудови супутникових протиугінних комплексів у Magic Systems є безліч інших пристроїв: PGSM Logistic, PGSM4, PGSM Супутник.
 
PGSM Pointer - це:
 
  •     Вбудований SIM-чіп із спеціальним тарифом
  •     Вбудований високочутливий приймач GPS
  •     Підключення до безкоштовного інтернет-сервісу Car-Online
  •     Екстрений режим «Пошук»
  •     2 роки автономної роботи
 
GPS-маяк PGSM Pointer призначений для виявлення місця розташування Вашого транспортного засобу у разі викрадення або евакуації. Маяк встановлюється скрито і має тривалий режим автономної роботи.
Велику частину часу Pointer знаходиться в режимі сну і не випромінює ніяких радіосигналів, завдяки чому його виявлення за допомогою скануючого обладнання неможливе.
 
Через заданий період (в залежності від встановленого режиму) GPS-маяк прокидається на кілька хвилин і передає дані про місцезнаходження в Ваш особистий кабінет на сайті Car-Online, після чого PGSM Pointer знову переходить в режим сну.
 
Для екстрених випадків передбачений режим «Пошук», який можна активувати через сайт безкоштовного моніторингу транспорту або за допомогою SMS-команди.
GPS-маяк Pointer передбачає 3 основні режими роботи. Кожен режим розрахований на певну кількість сеансів зв'язку з сайтом (коннектів), передачу даних про місцезнаходження в різному вигляді (тільки параметрів сигналу GSM, координат GPS або комбінації цих даних), а також на різні періоди, через які GPS-маяк виходить з режиму сну і з'єднується з сайтом.
 
В активному стані PGSM Pointer перевіряє надходження керуючої SMS-команди або команди з сайту. Команда може містити разовий запит координат GPS (команда MAP), а також команду включення режиму «Пошук» (команда FIND) або зміни режиму передачі даних.
 
Нагадаємо, що купити і встановити PGSM Pointer у Львові ви завжди можете у нас в Авто студії «Гараж 23».
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]