Новинка! GPS навігатор Bellfort GVR501TV Spy HD Plus з телевізором, радар-детектором і відеореєстратором (4 в 1)

 
Компанія Bellfort представила новий GPS навігатор Bellfort GVR501TV Spy HD Plus - автомобільний мультимедійний комплекс безпеки, навігації та розваг. Навігатор, відеореєстратор, радар-детектор і телебачення - все в одному пристрої! Комплекс має наступні можливості: GPS навігація, Відеофіксація  дорожньої обстановки (відеореєстратор HD), Пілінг радарів ДАІ, Аналогове телебачення.

Сучасний 5-дюймовий GPS навігатор з процесором ARM1176JZ-S MT3351 з тактовою частотою 468 MHz (RAM128Mb), який працює на операційній системі Windows CE 6.0 складає основу комплексу. ARM процесор здійснює виведення інформації на дисплей одночасно декількох джерел інформації без затримок у роботі. Наприклад, ви можете здійснювати навігацію з одночасним виведенням відеозапису або сигналів радарів ДПС на дисплей. Корпус навігатора металевий, що є додатковою перевагою в порівнянні з пластмасовими аналогами і підвищує ступінь надійності при випадкових механічних впливах. 5-ти дюймовий TFT сенсорний дисплей приладу має роздільну здатність HD (800х480 px), і відображає 65536 кольорів, що ставить навігатор в верхній сегмент лінійки навігаторів по рівню якості виведених на екран зображень.До додаткових можливостей Bellfort GVR501TV Spy HD Plus можна віднести:
  •     Потужний динамік
  •     Bluetooth модуль
  •     Відеовхід (AV-IN)
  •     FM-трансмітер

Динамік навігатора дозволяє чути підказки навігації навіть при сильному шумі в салоні автомобіля, а також дозволяє чітко чути звуковий супровід телепрограм пасажирам заднього ряду. Bluetooth модуль дозволяє використовувати навігатор як повноцінний HandsFree пристрій (гучний зв'язок). Причому набір номера телефонного абонента можна здійснювати як з клавіатури телефону (що не дуже зручно в русі), так і з екрану навігатора Bellfort GVR501TV Spy HD Plus. FM-трансмітер - дозволить Вам передавати на автомагнітолу вашого автомобіля і прослуховувати звуковий супровід телевізора, GPS підказки, музику записану на карту пам'яті, сигнали радарів ДАІ та інші звукові попередження.Bellfort GVR501TV Spy HD Plus здатний записувати (і переглядати на дисплеї) відео дорожньої обстановки з кутом огляду 120 градусів. Передавати візуальні (піктограми) і звукові сигнали пілінга радарів дорожньої міліції на екран навігатора. Причому є можливість обмежити звукові попереджувальні сигнали у відповідності зі швидкістю вашого автомобіля, що є дуже корисною функцією захисту від перешкод радар-детектора в умовах великого міста.

Крім вищеописаних функцій комплекс Bellfort GVR501TV Spy HD Plus можна використовувати як окремі компоненти:
  •     GPS навігатор з телевізором
  •     Відеореєстратор з антирадаром

Для кожного з цих елементів у комплектації передбачені окремі кріплення і кабелі живлення. Будучи наступником моделі Bellfort GVR501TV Osa Plus - GVR501TV Spy HD Plus пропонує той же набір функціональності, але більш високої якості (в частині відеореєстратора).

Придбати новинку у Львові Ви можете у нас! Ціна: 2445 грн.
Поділитись з друзями

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.63 [4 Голоса (ів)]