Новий автомобільний GPS навігатор Prology iMap-536BT

 
Prology iMap-536BTПостійно оновлюючи лінійку своїх PND-пристроїв, Prology представляє новий бюджетний 5-дюймовий навігатор Prology iMap-536BT. Модель оснащена широким набором звичних для подібних апаратів навігаційних і розважальних функцій. Говорячи про технічні характеристики, слід звернути увагу на процесор MTK 500 MHz, що забезпечує стабільне та безперебійне функціонування як навігаційних, так і мультимедійних функцій в роботі Prology iMap-536ВT.

Об'єм оперативної пам'яті в 128Мб також відіграє важливу роль в роботі. До речі, про мультимедіа: Prology iMap-536BT дозволяє програвати аудіо і відео, переглядати зображення і читати електронні книги. Об’єм власної пам'яті пристрою складає 4 Гб, його можна розширити, використовуючи карти пам'яті microSD, для яких конструкцією передбачений спеціальний слот.

Завдяки підтримці бездротової технології Bluetooth ® DUN вам доступно управління мобільним телефоном і відкрита можливість виходу в Інтернет. Це в свою чергу робить можливим відображення дорожніх заторів в режимі реального часу. Тепер ви не тільки будете знати найкоротший маршрут до пункту призначення, ви також будете мати інформацію про затори та корки, що допоможе заощадити час і нерви, адже, як кажуть: «попереджений - значить захищений»!Таким чином, Prology iMap-536T поєднує в собі функції навігатора, що відображає затори, медіаплеєра, електронної книги + ви отримуєте можливість навіть у дорозі залишатися on-line і бути на зв'язку.

Навігатор виконаний в тонкому корпусі, що відповідає сучасним дизайнерським тенденціям портативних гаджетів. Завдяки покриттю silk-touch на корпусі не залишаються відбитки пальців, апарат щільно лежить в руці і приємний на дотик.

Prology iMap-536BT створений для людей, що вміють цінувати свій час, прагнучих досягти максимально вигідної відповідності витрат до отриманого результату.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]