Нові відеореєстратори MYSTERY MDR-803HD і MDR-880HD

 
Про необхідність наявності відеореєстратора в кожному автомобілі вже сказано багато. Не тільки автомобілі порушників ПДР, але й жоден метеорит, що пролітає поряд не залишиться без уваги, якщо у Вашій машині встановлений відеореєстратор MYSTERY!
На цьому тижні компанія MYSTERY представила дві нові моделі FULL HD відеореєстраторів MYSTERY MDR-803HD і MDR-880HD.

Модель MDR-803HD - це зменшений аналог відеореєстратора MRD-800HD, який відрізняють менші габарити і наявність чотирьох світодіодів нічної підсвітки. Розміри цього пристрою не перевищують розміри кредитної картки! Він практично не закриває огляд лобового скла, не привертає зайвої уваги, і легко поміститься в кишені. А функція нічної підсвітки забезпечить належну якість відео в умовах недостатнього освітлення.                        MYSTERY MDR-803HD                                                                 MYSTERY MDR-880HD

Друга новинка - відеореєстратор MDR-880HD, що є багатофункціональним пристроєм, який може похвалитися великим дисплеєм діагоналлю 2,7 ", вбудованим G сенсором, 4-х кратним цифровим зумом, світодіодами нічного підсвічування і зручною функцією захисту файлів від перезапису: натиснувши невелику кнопку на корпусі Ви швидко і не відволікаючись збережете важливий для Вас відео фрагмент.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]