Оновлення програмного забезпечення сигналізацій Magnum

 
Виробник охоронних систем Magnum компанія «МСС» повідомляє про вихід у світ оновленої прошивки (d8) для автомобільних охоронних систем Magnum МН-840, МН-840 CAN, MH-845, MH-880. На даний момент у продажу доступна тільки система MH-845 з даними оновленнями, але в рамках програми лояльності ми пропонуємо зацікавленим власникам автосигналізацій МН-840, МН-840 CAN, MH-880,провести оновлення програмної прошивки і тим самим отримати можливості описані нижче.

Можливості нової системи:

- управління охоронною системою по GPRS-каналу за допомогою смартфона з операційною системою Android і IOS (після встановлення додатку);
 
- управління основними настройками системи по GPRS-каналу;
 
- короткий дзвінок при знятті системи з охорони і регулювання тривалості дзвінка;

- оновлення програмного забезпечення по GPRS каналу, без від’єднання центрального блоку сигналізації в автомобілі і транспортування блоку в сервісний центр.

Також доступний короткий відео огляд:

Частина Перша

Частина друга

Android додаток


Для бажаючих змінити прошивку своїх систем на d8 визначено порядок проведення оновлення:

1. До оновлення можливі моделі сигналізацій MAGNUM МН-840, MAGNUM МН-840 CAN, MAGNUM MH-880, MAGNUM MH-880 CAN
2. Для оновлення необхідно надати центральний блок (для брелочних систем і брелоки).
3. Процедура повинна відбуватися за участю спеціаліста зі встановлення сигналізації, так як не кваліфіковані дії можуть призвести до пошкоджень штатної проводки автомобіля.
4. Для програмних версій d1 і вище рекомендуємо зробити збереження налаштувань в таблицях програмування за допомогою програматора на комп'ютері.
5. Для програмних версій a, b, с - таблиця програмування має інший формат, тому використовувати збережені налаштування неможливо. Для їх збереження рекомендуємо виконати роздруківку налаштувань за допомогою програматора.
6. Для процедури підключення, налаштування і експлуатації системи після оновлення використовуйте інструкцію яка відповідає Вашій моделі автосигналізації (версія d).
7. Всі подальші оновлення програмного забезпечення будуть виконуватися через GPRS, а відповідно не будуть вимагати процедури вилучення блоку сигналізації з автомобіля.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [1 Голос]