Новий GPS навігатор 3 в 1 від компанії Texet - TN-833 RDVR HD

 
На цьому тижні teXet представила абсолютно нове рішення на ринку GPS навігації - 7-ми дюймова модель TN-833 RDVR HD незабаром надійде в продаж! Компанія teXet розробила нову модель навігатора, яка поєднує в собі функціонал декількох приладів: в першу чергу це навігатор з великим 7-дюймовим екраном, з роздільною здатністю 800х480 пікселів, але при цьому він оснащений вбудованою поворотною камерою 1.3 Мпікс і радар-детектором!
 
Якщо встановити подібні прилади на лобове скло автомобіля, то місця для безпечного огляду водієві залишиться небагато, не кажучи вже про сплетенні кабеля живлення і необхідність встановлення розгалужувача для трьох адаптерів живлення в прикурювач. У новому TN-833 RDVR HD усі функції поєднанні і можуть працювати одночасно, а живлення здійснюється від одного адаптера 12 В.


 
Унікальна розробка teXet відрізняється від всіх аналогів саме компактністю і універсальністю, адже подібні рішення на ринку мають громіздку конструкцію. Вбудована камера новинки кріпиться в поворотний (на 72 градуси) корпус для більш точної настройки кута огляду а лінза в 118 градусів забезпечує мінімальні спотворення зображення і достатню якість картинки для використання відеоматеріалу у разі потреби.
 
Апаратна частина навігатора TN-833 RDVR HD - це стабільна платформа МТК архітектури ARM11 останнього покоління MT3351C з тактовою частотою процесора 500 МГц і підтримкою мультизадачності Windows CE 6.0, причому рівень енергоспоживання оптимізований на 20%.
 
У TN-833 RDVR HD збережений GPS-приймач, який зарекомендував себе стабільним і швидким отриманням даних від супутників. Перероблено програмне забезпечення пристрою, щоб реалізувати можливості нового процесора.
 
Широкополосний приймач радар-детектора виявляє високочастотний (ВЧ) сигнал у всіх відомих діапазонах, X, K, Ka, Ku, а оптичний сенсор забезпечує кругове детектування лазерних радарів.
 
Для комфортного і повного використання можливостей навігатора користувачеві пропонується програма E-Dog, яка відповідає за одночасну роботу з навігацією всіх функцій радар-детектора. Програма інформує про виявлений радар і вікно інформації буде показуватися поверх вікна навігації спільно з голосовою підказкою, також можна створювати свою базу координат виявлених радарів і камер фіксації. Користувач може і не використовувати весь функціонал радар-детектора, оскільки пристрій здатний працювати незалежно від програми E-Dog. У цьому випадку кнопкою «Режим» вибирається тільки режим роботи приймача: Місто / Траса / Оповіщення по GPS. При цьому оповіщення буде не тільки сигналами, а й супроводжуватися голосовим повідомленням.


 
Вбудована камера TN-833 RDVR HD реалізує функцію автомобільного відеореєстратора, при цьому циклічний запис проводиться у фоновому режимі, без пропусків між фрагментами, а якість запису відповідає формату HDReady/720p. Для зручності користувача на карту пам'яті автоматично записується DRPlayer, який дозволяє відтворювати та імпортувати відеофрагменти на ПК, а також відображати трек GPS на карті Google. Також здійснюється режим захисту відеофрагменту по G-сенсору або після натискання кнопки «Камера».
 
Для забезпечення швидкодії навігаційних і мультимедійних програм модель оснащена розширеною оперативною пам'яттю 128 МБ. Власна пам'ять 4 ГБ може бути доповнена MicroSD / SDHC картами ємністю до 32 ГБ, слот камери також підтримує картки даного обсягу.
Крім навігації, меню містить медіаплеєр (відтворення популярних форматів MP3, MPEG, MPG, ASF, WMV, AVI, JPG, GIF, BMP, PNG), програма для читання електронних книг, ігри, Інтернет-браузер, калькулятор і універсальний конвертер величин .
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]