Штатні магнітоли RoadRover на ОС Android

 
Компанія RoadRover Technology знову радує своїх клієнтів і шанувальників марки RoadRover і заявляє, що незабаром буде випущений абсолютно новий і якісний продукт, замінник штатного головного пристрою на ОС Android.
Ці автомагнітоли не тільки DVD-плеєр. Це Car PC! Завдяки їм ви можете мати доступ по Wi-Fi або 3G, до мережі Інтернет безпосередньо прямо у вашому автомобілі!

7-ми та 8-ми дюймові сенсорні екрани, вбудований GPS, Bluetooth, DVB-T (підтримка MPEG-4) (опція), AM / FM з RDS, підтримка підключення IPod, підтримка камери заднього виду і сумісність з такими розповсюдженими форматами як DVD, CD, MP3, MP4, JPEG, WMA, VCD, AVI, DVD-R / RW, CD-RW - і все це у Вашому автомобілі!
 
Як стало відомо від компанії Roadrover, в тестову продажу вже надійшли штатні головні пристрої для Toyota Highlander з 8-ми дюймовим ємнісним екраном під управлінням операційної системи Android.


 
Також нагадаємо, що ознайомитися з повним каталогом штатних автомагнітол ви можете в нашому інтернет магазині www.2din.net.ua
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]