Нова автомагнітола Prology CMU-520

 
На початку 2013 року Prology, як і завжди, із завидною регулярністю продовжує тішити нас новими якісними бюджетними ресиверами монтажного розміру 1DIN, що є, можна сказати, візитною карткою бренду. Сьогодні ми представляємо магнітолу Prology CMU-520, купити і встановити, яку у Львові ви завжди зможете в нас!

Модель являє собою FM / УКХ SD / USB ресивер без приводу для програвання дисків, який на сьогоднішній день, коли найбільш поширеними носіями інформації є USB-флешки і карти пам'яті USB, не є обов'язковим. Prology CMU-520 має все необхідне для музичного оформлення автомобіля. Високошвидкісний PLL-тюнер забезпечить якісний прийом радіо ефіру, причому пристрій здатний запам'ятовувати до 18 налаштувань радіостанцій, що істотно полегшує процес пошуку потрібної станції зі звичного списку.

Інтерфейс USB розташований на передній панелі праворуч, слот для карт пам'яті SD розмістився під знімною передньою панеллю (для неї в комплекті, до речі, передбачено окремий футляр). Інформація про  музичні файли відображається на дисплеї магнітоли, це стає можливим  за рахунок використання протоколу ID3 TAG. Крім того, що Prology CMU-520 може зчитувати інформацію з USB-носіїв і SD-карт, цей пристрій також працює з будь-якими іншими джерелами сигналу, що оснащені лінійним виходом (на передній панелі передбачений вхід Mini-Jack, який дозволяє підключити до магнітоли практично будь який плеєр ). Потужності вбудованого підсилювача цілком вистачить для того, щоб зробити гучність, достатню для того, щоб ваші пасажири попросили зробити вашу улюблену пісню тихіше (вихідна потужність досягає 4 х 55Вт).Зовні магнітола нічим особливо не виділяється з рядових моделей свого типу. Чорний колір корпусу прекрасно поєднується з червоним підсвічуванням кнопок управління.
Prology CMU-520 - ідеальне рішення для автомобілів бюджетного і близько бюджетного класу.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]