Новий тип протиугінної системи - CONSTRUCT SAFETRONIC

 
CONSTRUCT SAFETRONIC - протиугінна система нового типу, яка самостійно блокує важіль коробки перемикання передач. Системи CONSTRUCT SAFETRONIC виготовляються на чеському підприємстві CONSTRUCT, яке відоме у всьому світі як виробник високоякісних протиугінних механізмів. CONSTRUCT SAFETRONIC - електромеханічний замок, в якому втілені кращі традиції виробника по виготовленню механічної частини з інноваційними електронними технологіями.

Електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC блокує механічну коробку передач в положенні заднього ходу а автоматичні коробки передач, - в положенні «паркінг».
 
Після того, як важіль коробки передач встановлений в потрібне положення "R" або "P" і ключ, вийнятий із замку, протиугінна система стає під охорону, блокуючи переміщення важеля. Щоб розблокувати CONSTRUCT SAFETRONIC, досить прикласти безконтактний чіп до відомого водієві місця в автомобілі. Модуль ідентифікації дозволить визначити право даної картки на розблокування системи. Така процедура - єдиний спосіб розблокувати систему CONSTRUCT SAFETRONIC.
 
Електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC кріпиться за допомогою зривних болтів на заводські точки кріплення кузова автомобіля.
Програмне забезпечення CONSTRUCT SAFETRONIC повністю виключає можливість неправильної маніпуляції або ненавмисного замикання транспортного засобу під час руху або зупинки на перехресті.
 
Діапазон робочих температур протиугінного пристрою коливається від -40 ° С до +120 ° С, тому цей електромеханічний замок буде в змозі легко перенести будь-які погодні умови. Крім того, електромеханічний замок термо і хімічно стійкий. Механічні, і електронні, компоненти CONSTRUCT SAFETRONIC успішно пройшли ряд випробувань на стійкість до експлуатації в критичних умовах навколишнього середовища.
 
Електромеханічний замок не чутливий до дії рідкого азоту. Завдяки відмінній якості, зручності і високим експлуатаційним характеристикам, CONSTRUCT SAFETRONIC має ряд дипломів, в числі яких, - про атестацію Міністерством транспорту та зв'язку Чеської Республіки.


 
Будучи впевненим в якості і надійності, виробник надає своїм клієнтам подовжений гарантійний термін. Подовжений термін гарантії надається за умови авторизованої установки і проведення регулярного щорічного техогляду електромеханічного замка з внесенням відповідного запису в документацію.
У європейських країнах багато страхових і лізингових компаній рекомендують встановити електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC.
CONSTRUCT SAFETRONIC - зручне, комфортне і надійне обладнання, яке допоможе захистити автомобіль від викрадення.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]