Новинка! Мультимедійна система Prology DVS-260

 
Що таке мобільний комфорт і як підняти його рівень у власному автомобілі? Впоратися з таким завданням під силу новому автомобільному мультимедійного центру монтажного розміру 2 DIN Prology DVS-260.
Вбудований в передню, панель DVS-260 сенсорний РК-екран розміром 155 мм. (6.1 ") дозволить не тільки переглянути відео практично з будь-якого носія, а й істотно полегшить процес паркування при підключенні камери заднього виду.

Prology DVS-260 зчитує інформацію з дисків (СD/DVD/MP3), USB-флешок, карт пам'яті SD, вам просто  необхідно буде вибрати носій інформації! А за допомогою лінійного аудіо / відеовходу Mini-Jack на передній панелі до пристрою можна підключити практично будь-яке джерело сигналу з відповідним виходом. Крім відтворення практично всіх цифрових форматів аудіо і відео, варто звернути увагу на наявність вбудованого ТВ-тюнера. Тепер ви не пропустите ні футбольну трансляцію, ні улюблений серіал, ні традиційний випуск новин! Для тих, хто звик в дорозі слухати радіо, передбачений цифровий PLL-тюнер з пам'яттю на 18 радіостанцій і підтримкою системи виводу на екран додаткової інформації RDS EON.

Наявність додаткового відеовиходу дозволить підключити додатковий монітор, який можна встановити, наприклад, в спинку переднього сидіння, і таким чином пасажири, що сидять ззаду, також зможуть розважитися в дорозі переглядом телебачення чи якогось фільму.

Управління системою можливо як з пульта ДУ, так і використовуючи резистивні кнопки на кермі, для цього в конструкції центру передбачений спеціальний інтерфейс.

Втілюючи і популяризуючи ідею мобільного комфорту, Prology не забуває і те, що подібна техніка має бути доступною.Технічні характеристики:

• Вбудований широкоформатний цифровий РК-монітор розміром 155 мм (6.1 ").

• Вбудований ТВ-тюнер. Системи PAL / SECAM / NTSC.

• Максимальна вихідна потужність 4 х 55 Вт

• Сумісність з форматами DVD, CD, MP3, MPEG4, JPEG. Підтримка файлової системи Giga MP3.

• Високошвидкісний цифровий PLL тюнер. Система RDS-EON. Пам'ять на 18 радіостанцій.

• Вбудований слот для карт пам'яті SD. Підтримка карт пам'яті з інтерфейсом USB.

• Вбудований інтерфейс для підключення резистивних кнопок управління, розташованих на кермі.

• Дистанційне керування. Лінійний аудіо / відеовхід Mini-Jack на передній панелі.

• Аудіо / відеовхід RCA. Відеовихід RCA. Відеовхід RCA для камери заднього огляду.

• 4-канальний аудіовихід RCA. Лінійний RCA вихід на сабвуфер.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]