Обережно! Неякісна Антигравійна плівка. Поради від фахівців!

 
Останнім часом все більшою популярністю серед покупців нових автомобілів користується послуга обклеювання найбільш схильних до сколів та подряпин місць автомобіля антигравійною плівкою. Вона перешкоджає, як механічному, так і хімічному впливу на лакофарбове покриття автомобіля, практично непомітна з боку і після зняття не залишає після себе жодних слідів. У зв'язку із зростанням попиту, природно виросла і пропозиція. Тепер плівку клеять не тільки фірми, які спеціалізуються на цьому виді діяльності, але й мийки, і тонувальники, і гаражники, в приміщеннях які часто не відповідають нормам для виконання таких робіт. Та й рівень кваліфікації працівників, які часто, подивившись один ролик на youtube вважають себе вже професіоналами, залишає бажати кращого.

Крім того, якщо раніше на ринку виробників антигравійних плівок було буквально кілька заводів, що спеціалізуються на виготовленні саме антигравійної плівки, то зараз практично всі виробники вінілових плівок включили в свою лінійку антігравійку. Крім того, на ринку з'явилося багато плівок взагалі незрозуміло походження. І зрозуміти якими властивостями така плівка володіє і де виготовлена стає практично неможливо.

У зв'язку з цим, якщо нанесення стандартної викрійки на автомобіль якісної плівки коштує 400-600 доларів, то зараз на ринку з'явилося безліч пропозицій по 300-400 доларів за таку ж послугу. Ніби як для клієнта це добре, але насправді потрібно розуміти, що в більшості випадків більш низька ціна передбачає використання більш дешевих матеріалів і економію на умовах роботи.

Загальний вигляд автомобіля поклеєного неякісної плівкою
На прикладі автомобіля, який нещодавно був у нас в роботі, ми б хотіли показати Вам цю різницю.
Відразу після нанесення плівки побачити різницю між якісною плівкою і дешевої навіть професіоналові практично неможливо. Якість плівки проявляється через деякий час вже в процесі його експлуатації. По-перше, вона намагається повернутися на своє місце, тобто в тих місцях, де коефіцент натягу високий, плівка стягується і повертається до свого колишнього розміру, у зв'язку з чим виникають стрілки і плівка починає відшаровуватися від ЛКП автомобіля. По-друге дешева плівка з часом жовтіє, що не завжди видно на темних автомобілях, зате дуже добре видно на світлих. Так само часто через деякий час плівка стає більш матовою ніж була і відповідно стає більш помітною на автомобілі.

Тому перед тим як приймати рішення про оклейку автомобіля в тому чи іншому місці ми радимо Вам: по-перше - уточнити, якою саме плівкою вам будуть заклеювати авто, по-друге - які гарантії даються на матеріал і на роботи, по-третє - не посоромтеся поцікавитися умовами в яких будуть авто клеїти (температурний режим приміщення, його освітлення, відсутність пилу), так само було б непогано дізнатися який досвід мають працівники цієї організації, які машини вони вже клеїли і скільки часу вони вже їздять по дорогах нашої країни. Так само дуже важливим фактором є те, як заклеюється машина: робиться це лекалом або плівка ріжеться вручну. Другий спосіб гірший, тому що можуть з`явитися порізи на авто, які стануть помітними, але тільки після зняття плівки з автомобіля.

   
                                        Стрілки на бампері                    Стрілки на кришці дзеркала заднього виду

Ми використовуємо найякіснішу антигравійну плівку Ventureshield, яка виробляється в США вже більше 10 років. Гарантія на цю плівку 3 роки з моменту її нанесення. На роботу ми даємо рік гарантії. Ми працюємо тільки по лекалах. Наші працівник пройшли навчання 4 роки тому і за цей час поклеїли кілька сотень автомобілів, більшість з яких автомобілі преміум класу.

   
                           Пожовтіла плівка на капоті та крилі                Пожовтіла антигравійна плівка

Так як обклеювання антигравійною плівкою не є річчю першої необхідності, то якщо у Вас не достатньо коштів, щоб звернутися до професіоналів, краще не клейте плівку взагалі, щоб не розчаруватися в подальшому від неякісних послуг. Адже дані витрати Ви спрямовуєте на те, щоб Ваш автомобіль виглядав краще, а вийде з точністю навпаки.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]