Нові плівки для тонування автомобілів RI-ECLIPSE

 
Асортимент плівок для тонування, які ми намагаємося пропонувати нашим клієнтам і впевнені в їхній якості, і довговічності, поповнився новою серією RI-ECLIPSE від виробника Ritrama. Новинка дозволить додати Вашому автомобілю більш стильного вигляду, а також забезпечить його корисними захисними властивостями. Плівки мають різну пропускну здатність від менш затемненої (RI-ECLIPSE WINDOW 20) до середньо (RI-ECLIPSE WINDOW 15) і більш затемненої(RI-ECLIPSE WINDOW 05). Вони володіють чудовими експлуатаційними якостями при зовнішньому використанні, а також забезпечують прекрасний зовнішній вигляд автомобіля.

Плівка RI-ECLIPSE відповідають стандарту ABG D 5535.

Причини, по яких варто тонувати скло автомобіля:

 - Захист від УФ випромінювання. Сонцезахисні властивості цих плівок не пропускають до 99% шкідливого УФ випромінювання, захищаючи при цьому Вас від УФ променів.

 - Плівки дозволяють зберегти конфіденційність. Ніхто не зможе побачити Вас з зовні через тоновані плівки ECLIPSE WINDOW: що дозволить зберегти атмосферу приватності, запобігти спробам крадіжки, погіршуючи видимість салону.

 - Покращує безпеку автомобіля. Матеріал перешкоджає процесу вигоряння оббивки автомобіля від шкідливих УФ променів, тим самим продовжуючи його термін служби.

 - Є тепло ізолятором. Відбиває до 64% ​​сонячної енергії: зменшуючи навантаження на кондиціонер, отже, збільшуючи термін його служби і знижуючи споживання палива.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]