Нові автосигналізації Sheriff ZX-945 і Sheriff ZX-935

 
Раді повідомити вам про появу на рику України нових автосигналізацій від іменитого виробника. Sheriff ZX-945 і Sheriff ZX-935 це охоронні системи з двостороннім зв'язком і дальністю управління до 2 км. Також нагадуємо, що у нас ви можете не тільки придбати автосигналізації Sheriff але і професійно встановити і налаштувати.  Основні можливості:

• бюджетна система з двостороннім зв'язком і дальністю до 2 км з дистанційно перемикаємою функцією вибору режиму динамічного кодування або функції Disarm Dialog для посилення захисту радіоканалу. Функція діалогу при знятті системи з охорони забезпечує надійний захист від граббінгу з підміною коду.

• управління віддаленими цифровими реле R350, R450 (дод. опція, в комплект не входять). Має розширений канал управління режимами блокувань.

• розширена функція керування центральним замком: програмоване повторне до запирання дверей при виключенні запалення в режимі турбо-таймера, режимі піт-стоп - охорона при працюючому двигуні. Управління включенням / виключенням основних функцій проводиться дистанційно з брелка в режимі меню.

   

         Автомобільна охоронна система ZX-935                  Автомобільна охоронна система  ZX-945  
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]