Відеоінтерфейси для автомобілів Chrysler і Dodge

 
Сьогодні ми порадуємо власників автомобілів Chrysler і Dodge, та й шанувальники деяких моделей Jeep і Fiat теж не залишаться без уваги. Отже, пропонуємо вашій увазі два автомобільних відеоінтерфейса, призначених для вище перелічених авто.
Відеоінтерфейс для Chrysler призначений для підключення додаткових відеопристроїв, наприклад, навігаційного блоку, камери заднього виду, DVD-плеєра або HD-плеєра до штатного монітора. Перемикання між підключеними пристроями здійснюється штатними кнопками, виносним перемикачем або сенсорним екраном. Відеоінтерфейс також оснащений додатковим входом RGB для виведення зображення з підключеного смартфона за допомогою спеціального адаптера.Відеоінтерфейс сумісний з різними моделями Chrysler, Dodge і Fiat після 2012 року випуску.

Другий відеоінтерфейс призначений для підключення додаткових пристроїв до головного пристрою MyGIG, яким обладнані деякі моделі Chrysler, Dodge і Jeep з 2008 по 2013 рік випуску.Перемикання між підключеними пристроями здійснюється штатними кнопками або виносним перемикачем.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]