Моніторинг авто з GPS-трекерами MAGNUM МТ-400 та MT300.

 
На ринку моніторингу автотранспорту достатньо широкий асортимент всіляких GPS-трекерів різних видів і типів. Одні дозволяють зберігати велику кількість географічних точок, але вимагають, або величезного об’єму пам'яті, або дорогого високошвидкісного трафіку для передачі даних по GSM-каналу; інші максимально ефективно економлять трафік, але не наділені достатньою точністю переданих координат; треті влаштовують точністю, але недостатньо довго здатні працювати на автономному живленні ...
Через це навіть на одному автотранспортному підприємстві доводиться тримати в асортименті кілька різних моделей трекерів на всі випадки життя.

Трекери MT300 і MT400 на сьогоднішній день характеризуються рекордними показниками надійності, чутливості, економічності і мають настільки широкі діапазони налаштувань і регулювань, що можуть бути легко адаптовані практично для будь якого застосування.

Вісім причин вибрати GPS-трекери MT300

1. Вбудована високочутлива GPS-антена.
Вбудовані в трекерах MT300 антени Cirocomm розмірами 35 × 35 мм мають чутливість в 2 рази вищу, ніж антени 25 × 25 мм і в 4 рази вищу, ніж антени 18 × 18 мм.
2. Постійний контроль живлення бортової мережі.
Трекери MT300 здійснюють постійний контроль основних параметрів бортового живлення транспортного засобу, а в разі неможливості відправки цих параметрів на сервер стеження - реєстрацію відхилень параметрів в енергонезалежній пам'яті.
3. Попередня обробка та аналіз отриманих даних.
Трекери MT300 забезпечують попередню обробку і аналіз отриманих даних. Це дозволяє більш ніж у 10 разів знизити витрати GPRS-трафіку, і цим збільшити тривалість автономної роботи трекерів без можливості відправки даних на сервер стеження.
4. Захищений протокол передачі даних.
Трекери MT300 використовують свій власний протокол шифрування і передачі даних, що дозволяє в 4 рази знизити витрату трафіку і забезпечити надійний захист переданих даних.
5. Рекордно низьке споживання енергії.
Завдяки застосуванню спеціальних режимів економії, струм споживання трекерів під час стоянки транспортних засобів - в кілька разів нижче внутрішнього витоку штатних акумуляторів.
6. Налаштування всіх параметрів і оновлення ПЗ трекерів по GPRS-каналу.
Гнучкі і тонкі налаштування великого числа всіляких параметрів, а також оновлення програмного забезпечення трекерів за допомогою GPRS-каналу.
7. Дистанційне керування трекерами за допомогою SMS-повідомлень.
Оперативні налаштування основних параметрів, а також дистанційне керування трекером за допомогою спеціальних SMS-повідомлень.
8. Аналітичний метод контролю витрат палива.
GPS-трекери MT300 забезпечують підтримку аналітичного методу контролю витрат палива, який на сьогоднішній день є одним із самих надійних і ефективних.


Дванадцять причин вибрати трекери MT400

1. Вбудована високочутлива GPS-антена.
Вбудовані в трекерах MT400 антени Cirocomm розмірами 35 × 35 мм мають чутливість в 2 рази вищу, ніж антени 25 × 25 мм і в 4 рази вищу, ніж антени 18 × 18 мм.
2. Попередня обробка та аналіз отриманих даних.
Трекери MT400 забезпечують попередню обробку і аналіз отриманих даних. Це дозволяє більш ніж у 10 разів знизити витрати GPRS-трафіку, тим самим збільшити тривалість автономної роботи трекерів без можливості відправки даних на сервер стеження.
3. Захищений протокол передачі даних.
Трекери MT400 використовують свій власний протокол шифрування і передачі даних, що дозволяє в 4 рази знизити витрату трафіку і забезпечити надійний захист переданих даних.
4. Захист від несанкціонованого розкриття корпусів трекерів.
Трекери MT400 обладнані спеціальними високочутливими оптичними датчиками розкриття корпусу, які працюють в інфрачервоному та видимому світлових діапазонах.
5. Захист від імпульсних перешкод і перенапруг в бортовій мережі.
В ланцюгах живлення трекерів MT400 використовуються спеціальні TVS-діоди імпульсною потужністю 5kW. Ці діоди забезпечують гарантоване блокування будь-яких стрибків напруги живлення амплітудами вище 42V і здатні витримувати імпульсні струми до 300A.
6. Захист від подачі напруги силових мереж.
Трекери MT400 захищені від подачі на шини живлення змінної напруги ~ 220/380V.
У разі, якщо на момент подачі високої напруги, трекер буде знаходитися поза зоною GSM-зв'язку, інформація про місце і час проведення подібної «акції» зафіксується в ПЗУ.
7. Рекордно низьке споживання живлення.
Завдяки застосуванню спеціальних режимів економії, струм споживання трекерів під час стоянки транспортних засобів - в кілька разів нижче внутрішнього витоку штатних акумуляторів. Прогресивна елементна база, попередня обробка і стиснення даних дозволяють трекерам MT400 працювати в активному режимі від вбудованого акумулятора більше 72-х годин.
8. Настройка всіх параметрів і оновлення ПЗ трекерів по GPRS-каналу.
Гнучкі і тонкі налаштування великого числа всіляких параметрів, а також оновлення програмного забезпечення трекерів за допомогою GPRS-каналу.
9. Дистанційне керування трекерами за допомогою SMS-повідомлень.
Оперативні налаштування основних параметрів, а також дистанційне керування трекером з можливістю ефективного блокування двигуна автомобіля за допомогою SMS-повідомлень.
10. Універсальні входи для підключення різної периферії.
Трекери MT400 мають 3 зовнішніх універсальних роз’єма з 10-бітними АЦП для підключення охоронних шлейфів, датчиків температури, датчиків рівня палива та багатьох інших пристроїв.
11. Універсальні виходи для управління блокуванням двигуна.
Спеціальні виходи трекера MT400 забезпечують дистанційну (через сервер стеження або за допомогою SMS) та автоматичну (при виході з певної географічної зони) блокування двигуна.
12. Спеціальні виходи для живлення штатних датчиків рівня палива.
Спеціальні виходи трекерів MT400 забезпечують короткочасні періодичні подачі напруг живлення на штатні датчики рівня палива автомобіля для забезпечення контролю заправок і зливів палива, в тому числі, і при вимкненому запаленні.

Ціна Magnum MT400 - 1500 грн. 
Ціна Magnum MT300 - 1300 грн.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]