Новини

Автомобільне захисне скло Pixel на екран автомагнітоли та щиток приладів - Купити і наклеїти у Львові

Що таке фаркоп? Типи та функції фаркопів – Купити фаркоп у Львові

obkladynca

Телефони  зазвичай змінюють кожні 2-4 роки і при тому завжди наклеюють захисну плівку чи екран. А от панель автомобіля, бортовий комп’ютер, автомагнітоли служать практично стільки, скільки служить сам автомобіль. Або поки власник не продасть його. Проте досі ніхто не замислювався про захисне покриття для автомобільних екранів, особливо для сенсорних. Або ж на них наклеювали автомобільну плівку, яка зовсім для цього не призначена. Проте зараз з’явився новий продукт суто для захисту автомобільних екранів – панелі управління, магнітол. Автостудія «Гараж 23» рада запропонувати захисне автоскло фірми Pixsel для усіх автомобільних марок.

 

Супутникова автомобільна сигналізація Венбест у Львові – авто під захистом охоронної фірми!

Супутникова автомобільна сигналізація Венбест у Львові – авто під захистом охоронної фірми!

9990

Більшість автосигналізацій працюють до того моменту, поки їх не зламали, не заглушили. А якщо і спрацьовують, то не захищають від угону. Машину можуть просто «віджати» у водія на світлофорі. Тому сучасним рішенням є спеціальні супутникові сигналізації. Вини унеможливлюють угон з допомогою блокування двигуна та диспетчерських пунктів, які відслідковують місце перебування машини. На українському ринку супутникові охоронні системи представлені компанією «Венбест».

Замінити лобове скло без ризику можна лише у професіоналів

Що таке фаркоп? Типи та функції фаркопів – Купити фаркоп у Львові

g23 tvthor news main

Замінюють скло не лише тоді, коли воно тріснуло. Ефект лінзи, бліки, веселка, подряпини, шум у машині на великих швидкостях  – це теж причини для заміни лобового скла. Крім того, якщо на склі є тріщина, машину важко продати. А їздити із пошкодженим склом заборонено законодавством і можна отримати штраф.

 

Замінити лобове скло Львів – це не просто купити нову деталь до автомобіля. Потрібно знати багато нюансів.

Захист двигуна автомобіля – підбір та встановлення у Львові. Що таке захист двигуна та який він буває

g23 tvthor news main

Вибоїни, бордюри, дороги з камінням і коліями, лежачі поліцейські можуть в одну мить пошкодити двигун. Він заглохне, витече масло. Водій непланово залишиться  без автомобіля та матиме додаткові витрати. Ось чому важливий захист дна автомобіля.

 

Захист днища – це бар’єр не лише від перешкод на полотні дороги, але й від забруднення та корозії. Але якщо він буде неякісний, то може ще швидше призвести до іржі та пошкодження двигуна.

 

Захисна антигравійна плівка на авто LLumar тепер у Львові – Офіційний дилер Автостудія «Гараж 23»

LLumar у Львові клеять в автостудії «Гараж 23»

g23 tvthor news main

Найкращу антигравійну плівку LLumar у Львові наносять у «Гараж 23». Автостудія  розпочала масову роботу з цим продуктом преміум-класу.

 

Чому говоримо про «найкращу»?

 

Товщина антигравійної плівки Ллюмар  – 200 мікрон, інші мають 150. Міцність на розрив – 60 МПа, що вдвічі (!) більше від плівок аналогічного призначення. Таке покриття гарантує вам захист не просто від ударів камінням, льодом, подряпин гіллям, піском, але й від дрібних зіткнень. Американські технології дозволили зробити її стійкою до хімікатів, масел, корозії.