×

Повідомлення

No Images or Galleries Found

Купити і встановити навісний багажник (Рюкзак) на задні двері мікроавтобуса м. Львів

 
Навісний багажник на Volkswagen Crafter

На сьогоднішній день величезною популярністю серед перевізників, які використовують для транспортування пасажирів мікроавтобуси типу Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter, Ford Transit, Газель NEXT, користуються зовнішні навісні багажники, які значно збільшують розмір корисного простору, яке в свою чергу можна використовувати для перевезення багажу пасажирів.

 

polirovka 2
Навісний багажник на Mercedes-Benz Sprinter

Додаткові навісні багажники встановлюються на петлі задніх дверей. Виготовляються такі бокси, як правило, з армованого високоміцного склопластику. Головною особливістю таких багажників, є їх габаритні розміри, які повністю відповідають габаритам необхідного мікроавтобуса, а також наявність дублюючих задніх ліхтарів. Навісні багажники надійно закріплені, а також не псують зовнішній вигляд автомобіля, так як виготовлені під конкретний автомобіль повторюючи своїми формами кузов транспортного засобу.

 

 

polirovka 3
Навісний багажник на Ford Transit

Всередині навісних багажників для мікроавтобусів є полиці для рівномірного розподілу вантажу. Бокси повністю герметичні, а також оснащені замком, що дає можливість використовувати їх в будь-яку пору року і в будь-який час доби з повною впевненістю того, що багаж залишиться цілим і неушкодженим. На всі багажники діє офіційна гарантія 1 рік.

 

 

  

 

Ми пропонуємо:
  • Продаж та встановлення навісних багажників для мікроавтобусів по всій території України;

  • Встановлення та підключення навісних багажників у м. Львів.

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]