Volkswagen Tiguan – Встановлення штатної автомагнітоли з GPS та Android, камери заднього та переднього виду

Власниця цього Volkswagen Tiguan приїхала до нас з завданням замінити оригінальну мультимедіа на більш сучасну та з більшим дисплеєм, та розширити функції паркувального асистента камерою переднього і заднього виду.

 

Першим критерієм вибору штатної магнітоли на заміну був розмір дисплею. Хотілось максимально великий , адже саме на нього буде виводитись зображення з камер. Ми обрали магнітолу Audiosources T90-910A під операційною системою Android 6.0. Вона вміє все!! Відтворювати музику і відео різноманітних форматів, має вбудовану GPS навігацію із найсучаснішими картами, оснащена системою гучного зв’язку, а також доступом до мережі Інтернет. Розширити і без того не маленький функціонал можна шляхом встановлення різноманітних додатків через Google Play.

 

Камеру заднього виду ми встановили модельну, разом з новою ручкою відкривання багажника. На зображення з камери виводяться штатні лінії парковки, які до речі при повороті керма вказують майбутню траєкторію руху автомобіля.

 

Передня камера також не проста. Вона хоч і є універсальною, але завдяки функціональному кріпленню нам вдалося зробити її майже непомітною на автомобілі. Вона має три режими роботи. Як і звичайна камера вона показую все що попереду, другий режим включає вид зверху, третій режим ділить картинку на лівій і правий бік автомобіля. В загальному камера інформативніша ніж звичайна, і не набагато дорожча.

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями