Volkswagen T3 (Transporter) - Переобладнання автомобіля на мобільне кафе (Кафе на колесах)

 Власники даного проекту, приїхали в нашу автостудію, з завданням переобладнати їх автомобіль під мобільне кафе. До нас вони вже звернулися після невдалого досвіду роботи з «безглуздими» майстрами, у яких, м'яко кажучи, нічого не вийшло ще на етапі підняття даху автомобіля.

 

Автомобіль був в жалюгідному косметичному стані і крім внутрішнього оснащення потребував поварочних і фарбувальних робіт. Вся робота над автомобілем була поділена на кілька етапів.

 

 Ми почали з підняття даху автомобіля, для того що б продавець міг комфортно там перебувати і не битися головою об стелю. Стандартного пластмасового комплекту по збільшенню висоти, звичайно ж, не вистачило, і нам довелося робити металевий каркас і обшивати його листами металу самостійно. Також було встановлено маталопластикове вікно і виготовлені віконниці, що трансформуються в прилавок і дашок.

 

Наступним етапом було виготовлення меблів і облаштування робочого місця. Було прийнято рішення всі меблі робити з фанери і вскривати її корабельним водостійким лаком. Це дозволило значно виграти за вагою і за габаритами. В якості мвтеріалу фасадів і стільниць використовувалася спеціальна фанера шпонована дубом.

 

Було також зроблено підлогу з рифленого алюмінію, і перетягнуті тканиною стеля і деякі деталі інтер'єру. Все обладнання для приготування їжі та напоїв у власника був своє, нашим завданням було зручно його розмістити і підключити. Для цього ми зробили в автомобілі мережу 220 вольт і поставили додатковий акумулятор суто для кухонного обладнання та освітлення. Була встановлена ​​компактна мийка і бак з водою.

 

Після роботи з внутрішнім оснащенням автомобіля ми взялися за його зовнішній вигляд. Як ми вже говорили, стан автомобіля було дуже поганий. Було прийнято рішення обклеювати його плівкою, а вже поверх неї наносити тематичний малюнок у вигляді пропонованої продукції і логотипу компанії. Але перед цією роботою кілька тижнів у нас зайняли лише підготовчі роботи зі зварювання і шпаклівки кузова.

 

 В цілому проект вийшов унікальним, яскравим і зручним для подальшої роботи з ним як власникам, так і продавцеві який буде знаходитися всередині.