Volkswagen T2 – Виготовлення кав’ярні на колесах. Брендування авто для компанії GALCA

Напевно ви і так знали, що ми займаємося таким цікавим напрямком модифікації автомобілів, як переобладнання автомобілів під «Бізнес  на колесах», але якщо, забули – ми нагадаємо!

 

Звичайно ж в наш час, коли люди постійно метушаться і кудись поспішають – хочеться відкрити свій бізнес саме в тій галузі і саме в тому місті, де це потрібно, а не там де дозволяє бюджет чи доступність. От тут, підприємливі підприємці і придумали таку штуку, як бізнес на колесах! Пригадайте, всі бачили машину з морозивом в американських фільмах, або з Хот-Догами, при чому в фільмах 50-річної давнини)) Ви бачили такі в нас?

 

Думаю ні! А знаєте чому? Бо в нас люди люблять каву! От тому мобільних кав’ярень зараз безліч, і до виробництва одної з них доклались і наші руки!

 

Ми зробили з Volkswagen T2, два в одному! Мобільна-кав’ярня – шоу-кар! З одної сторони ця, кав’ярня більш ніж функціональна, адже в ній є все для приготування смачних кавових напоїв та якісного обслуговування клієнтів, а з іншої це просто шалено приваблива реклама бренду, при чому до прикладу сьогодні авто популяризує бренд в центрі міста, а завтра на Сихові, на цих вихідних в Києві, а на слідкуючих в Одесі!

 

Автомобіль приїхав до нас пустим, в салоні було тільки крісло водія та мотор) Попробуємо коротко описати, те що було побудовано нами в цьому проекті!

 

Звичайно ж спочатку зробилась підлога, стеля, і всі необхідні перегородки між моторним відсіком, відсіком генератора та акумуляторів, та безпосередньо кухонним відсіком. До кожного з відсіку зручний доступ при необхідності.

 

Щодо кухні – то це витвір мистецтва! Все зроблено з полегшених матеріалів, з фурнітурою розробленою спеціально для будинків на колесах. Безліч шухлядок, та ергономічні, індивідуально виготовлені фасади, під колір авто, стільниця з нержавіючої сталі, ну і звичайно ж кухонні необхідності – мийка, бак з водою, холодильник, кавомашина, кавоварка, чайник – все це було зручно розміщено нами, для комфортного користування в середині продавцем.

 

Приємна підсвітка та акустична система в середині в поєднані з ароматом кави створює затишок для людини, що працює, та заманливу картинку для клієнтів ззовні. Для обслуговування клієнтів, нами передбачено розкладний прилавок, за розсувна ролокасета.

 

Фінальним етапом, який не попав на відео, тому, що був зроблений трохи згодом було брендування автомобіля – нічого зайвого – витриманий дизайн з основою інформацією!

 

Відео

 

 

Фото