Volkswagen Passat B8 – Поклейка захисної антигравійної плівки та прозорої ламінації

Побачивши вживу цей автомобіль, одразу і не скажеш, що він на 80 відсотків покритий прозорою плівкою. Перед автомобіля повністю був захищений антигравійною плівкою VentureShield, дверцята автомобіля ми захистили прозорою ламінаційною плівкою.

 

Захисна антигравійна плівка на передню частину включала в себе передній бампер, весь капот, передні крила автомобіля і всю передню оптику. Враховуючи досить високу ціну на цю плівку, боки автомобіля було прийнято рішення клеїти автомобільною прозорою ламінаійною плівкою.

 

Візуальної різниці між плівками на автомобілі не помітно, однак різниця ефективності захисту суттєва. Антигравійна плівка захистить від дрібних аварій, від камінців на трасі, від невдалого паркування. Вона не дасть утворитися сколам і збереже лакофарбове покриття в ідеальному стані на протязі усього терміну експлуатації плівки.

 

Ламінаційна плівка в свою чергу, також виконує захисну функцію. Хоч вона і не така стійка, як антигравійна, вона захистить дверцята від бітуму та від дрібних ушкоджень, як наприклад занадто широко відкрита дверка сусіднього автомобіля на парковці)))

 

Після демонтажу плівки автомобіль буде виглядати, наче щойно з автосалону.