ВАЗ 2121 (Нива) - Off-road підготовка позашляховика. Встановлення силових бамперів і експедиційного багажника, ліфтинг підвіски, установка шноркеля і обклеювання камуфляжною плівкою

Представимо вашій увазі черговий наш проект. На цей раз продемонструємо вам, як ми працюємо в напрямку Off-road підготовки позашляховиків. Нещодавно нами було закінчено і передано в експлуатацію клієнту автомобіль ВАЗ 2121 він же Нива.

 

Привезли нам зовсім звичайну Ниву, з завданням підготувати її для їзди по бездоріжжю. Почали ми, звичайно ж з ходової. Ліфт підвіски нам був просто необхідний для того, що б встановити колеса «для бруду», які більші в розмірі, тут нам, до речі, довелося ще й розширювати колісні арки.

 

Виготовленням бамперів і силового багажника ми вирішили не займатися, так як на ринку дуже багато готових рішень, за досить невеликі гроші. Ми підібрали і встановили на цей автомобіль передній силовий бампер, лебідку, задній силовий бампер, експедиційний багажник, виготовили і встановили пороги, а також драбинку до багажника.

 

Колесам дісталася надзвичайно прохідна  гума BFGoodrich Mud-Terrain. Був врізаний шноркель. Для меншої помітності в лісі, автомобіль ми обклеїли камуфляжнлю плівкою, візерунок якої був обраний власником автомобіля.

 

Що стосується салону автомобіля, ми вирішили замінити передні сидіння. Під рукою виявилися сидіння від Mitsubishi L200, які разом з заднім диваном нами були перетягнуті еко-шкірою. Ми також виготовили перегородку між салоном і багажним відсіком з профільної труби і сітки з металу – для перевезення собак.

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями