Toyota RAV4 – Встановлення і підключення камери переднього виду. Аквадрук з текстурою під дерево на окремих елементах салону

Власнику цього автомобіля Toyota RAV4 дуже не подобались стандартні срібні вставки на панелі та дверних ручках. Для себе він їх бачив в текстурі «дерево», тому і звернувся до нас, щоб ми  за допомогою технології аквапрінту облагородили інтер’єр автомобіля за його смаком.

 

Також власник дуже хотів камеру переднього огляду.  Перед нами стояло завдання по перше гарно фізично розмістити камеру, а по-друге заставити її працювати на рідному дисплеї Toyota RAV4. На виручку нам прийшов дуже цікавий автомобільний інтерфейс розроблений спеціально для підключень камер переднього виду на автомобілях Toyota. Завдяки йому нам не довелося «колхозити» і різати оригінальну проводку, все підключається роз’єм в роз’єм, а завдяки злагодженій роботі з кан-шиною автомобіля з’являються ще й додаткові можливості.

 

Камера переднього виду активується автоматично після перемикання з передачі заднього ходу, а також в ручному режимі подвійним натисканням кнопки MODE на кермі. Особливої уваги заслуговує опція перемикання зображень з камери заднього виду, на камеру переднього виду, і навпаки з кнопок на кермі, що відповідають за керування треками і радіостанціями. Саму камеру ми встановили в логотип Toyota.