Toyota Prado 150 - встановлення RGB-підсвічування в салоні

Зазвичай підсвічування автомобіля встановлюють водії, які люблять виділятися із натовпу, якому подобається бути в центрі уваги. Також це комфорт та зручність експлуатації транспортного засобу, як для водія, так і для пасажирів. Не варто забувати, що підсвічування автомобіля – це підвищення Вашої безпеки на дорогах. Автомобіль, який підсвічується різними кольорами є набагато помітнішим в темряві або в погоду з поганою видимістю.

 

У сучасному авто можна зробити відразу комплексну підсвітку. Вона включає в себе: підсвічування днища автомобіля, підсвічування елементів автомобіля, в т.ч. дисків, грати радіатора і т.д., тюнінг оптики, а також підсвічування салону машини.

 

У Toyota Prado 150 ми встановили внутрішнє RGB-підсвічування дверних карт та підлоги. Цей автомобіль сам по собі виглядає топово, а підсвітка взагалі додала йому розкішності. Проте власник Toyota Prado 150 вирішив встановити таку опцію не для того, щоб виділитися з-поміж інших, а з метою потурбуватися про комфорт та зручність перебування в авто. Із підсвіткою пасажирам добре видно, куди ставити ноги, де знаходяться дверні ручки, щоб у темноті не шукати і не витрачати на це час, доставляючи собі дискомфорт.

 

До речі, опція підсвічування автомобіля присутня в багатьох заводських версіях автомобілів преміум-класу. Проте ми можемо встановити підсвічування у будь-яку модель автомобіля, відповідно до Ваших побажань. До того ж, ви самі можете керувати режимами і змінювати кольори.

 

Хочете відчувати себе впевнено та комфортно на дорогах? Любите естетику і стиль? Тоді телефонуйте і записуйтеся на встановлення підсвічування прямо зараз!