Toyota Prado 120 – Off-Road підготовка позашляховика. Встановлення захисту дна ARB та лебідки WARN Tabor (прихований метод встановлення)

Власник цього Prado 120, час від часу полюбляє жорстко поїздити на ньому по бездоріжжю і вирішив потурбуватися про захист дна, а також перестрахувати себе на про всяк випадок встановленням лебідки. Враховуюче те, що автомобіль використовується і в повсякденному житі, ставити бампера ARB з спеціальною площадкою для лебідки, звичайно ж не доцільно, тому він і звернувся до нас – адже ми вміємо зберегти зовнішність не нехтуючи надійністю.

 

Перш за все, маючи вже лебідку на руках і автомобіль в боксі, ми виготовили металеву платформу кріплення лебідки до силової опори автомобіля. Надійно закріпивши там лебідку, можна було вирізати і зовнішні отвори в оригінальному бампері. Такий метод встановлення в народі називають «прихованим».

 

Другий етап був не таким творчим, але все ж потребував майстерності та навиків. Ми встановили модельний захист дна (що включає в себе захист піддону двигуна, рульового управління, коробки передач, та роздаточної коробки) від ARB. В котрий раз були приємно здивовані, міцності матеріалів та надійності конструкції – все ж не дарма вони бренд номер один в сфері off-road.