Toyota Land Cruiser Prado 120 – Обклеювання автомобіля камуфляжною плівкою. Виготовлення експедиційного багажника зі сходами

Ось такий автомобіль був нами обклеєний камуфляжною плівкою. Його власник, мисливець – завдання було зробити автомобіль максимально непомітним в лісах. Другим нашим завданням було виготовити експедиційний багажник, ну і зробити зручні сходи для завантаження і вивантаження речей з багажника.

 

Серед кількох десятків різних видів камуфляжу, клієнт зупинився на тому що, на його думку, більше підходить для місцевості, в якій він їздить. Друк малюнка ми зробили на спеціальній автомобільній плівці, з додатковим шаром ламінації. Крім естетичної функції, плівка також використовується в якості захисту лакофарбового покриття. Знявши через кілька років камуфляж, рідна фарба автомобіля буде в первинному стані.

 

Експедиційний багажник ми виготовляли за бажанням клієнта зі спеціальним отвором для люка (щоб було зручно виповзати з салону з рушницею). Вся металева конструкція включаючи сходи, була пофарбована порошковою фарбою.