Toyota Highlander – встановлення автоакустики, підсилювача, сабвуфера, заміна динаміків

Сьогодні наше життя є неповноцінним без музики. Вона створює нам настрій, допомагає відволіктися від метушні і налаштуватися на хвилю дня. Але що робити, якщо звучання в автомобілі неякісне і псує все враження? Звичайно ж, встановлювати якісну автоакустику!

 

Якраз із таким побажанням до нас звернувся власник Toyota Highlander – хотів покращити звук і встановити якісну техніку, але за прийнятною ціною. Як не дивно, але в цих кросоверах звукова система не на вищому рівні. Також попросив зробити знімний сабвуфер, щоб можна було легко забрати його з багажника за потреби.

 

Отже, ми провели хорошу акустичну підготовку: шумоізоляцію дверей та кришки багажника, хоча зазвичай при таких роботах необхідно робити повну шумоізоляцію для найвищої якості звучання, але ми дійшли згоди на частковій.

 

Встановили під сидіння 4-канальний підсилювач Alpine, щоб все виглядало компактно і не займало місця в салоні. Зняли штатні динаміки і замінили їх на новенькі «Cento» від «Hertz».

 

На прохання клієнта поставили легкознімний сабвуфер на 12 дюймів в багажнику.

 

Також ми замінили штатну магнітолу на нову Gazer – під OS Android. Вона має уже звичний для нас функціонал: GPS-навігацію, онлайн-музику, додатки та різні програми з Play Market.

 

У результаті ми отримали сучасне авто, укомплектоване класною акустичною системою. Тепер можна їхати, куди завгодно, головне – обрати правильну музику!