Toyota Highlander 2012 - Повна шумоізоляція, встановлення штатної магнітоли з GPS, встановлення порогів і сітки під радіаторну решітку

Цей Toyota Highlander 2012-го року випуску приїхав до нас відразу з декількома завданнями. В першу чергу власника цікавила повна шумоізоляція салону. Також необхідно було встановити замінник штатної автомагнітоли, підключити оригінальну камеру, встановити пороги і сітку під радіаторну решітку.

 

Самим трудомістким процесом, звичайно ж, виявилася шумоізоляція. Салон автомобіля був повністю демонтований, оброблений шумо-віброізоляційними матеріалами і зібраний в початкове положення. Шумоізоляції піддались стеля та підлога автомобіля, двері і кришка багажника, сам багажник і колісні арки, стійки і панель автомобіля.

В якості штатної автомагнітоли ми порекомендували клієнтові модель RedPower 21035B. Ця автомагнітола працює на ОС Android, має вбудовану GPS навігацію і систему гучного зв'язку, доступ в інтернет і можливість відтворювати всі розповсюджені формати відео і аудіо файлів. Оригінальну камеру, яка виводилася на оригінальний маленький дисплей, ми перепідключили до автомагнітоли.

Останнім етапом роботи було встановлення модельних порогів і сітки під радіаторну решітку, для збереження чистоти радіатора.