Suzuki Jimny – оклейка антигравійною плівкою, нанесення аплікації

Круто, коли ти любиш бути не таким, як інші, і купуєш модний позашляховик у яскравому кольорі. Але, щоб зробити його максимально унікальним, вирішуєш не лише захистити авто антигравійною плівкою, а ще й зробити брендування. Саме така історія вийшла з авто Suzuki Jimny та його власниками.

 

Цей автомобіль належить компанії, яка займається виробництвом, тому власники вирішили підкреслити цю приналежність і замовили нанесення логотипів. На даху ми бачимо зображення японського прапора, по боках – гори, а на задньому колесі – ніндзя, безпосередньо лого компанії.

 

Що ж стосується ескізу для аплікації, то він створюється дизайнером, потім друкується з висічкою на плівці, після цього вирізається плоттером і наноситься на авто.

 

Автомобіль буде використовуватися для доріг поза містом, оскільки водій Suzuki Jimny полюбляє культуру Off-road, тож його авто обладнане ще й лебідкою. Також на цей автомобіль ми встановили блокувальний диференціал. Тепер колеса цього Suzuki будуть крутитися однаково незалежно від поверхні, якою рухається транспортний засіб.

 

Із антигравійним покриттям теж все зрозуміло – ми підбираємо плівку, яка ідеально поєднується з тоном автомобіля, і максимально захищає його від пошкоджень. Необхідно потурбуватися про покриття авто, адже гострі гілки в лісі та потрапляння камінців швидко пошкодять глянець новенького авто. А після нашого професійного обслуговування будь-які бездоріжжя йому не страшні!

 

Результат феєричний, клієнт задоволений.

 

Звертайтеся до нас, якщо хочете виділятися з-поміж інших. Ваш автомобіль буде найефектнішим на дорогах після професійного тюнінгу!