Suzuki Jimny - Обклеювання автомобіля камуфляжною плівкою для Off-Road. Тонування вікон атермальною тонованною плівкою 3M Crystalline

Власник цього Suzuki Jimny почав готувати автомобіль для Off-Road поїздок і звернувся до нас за плівками. Його цікавила камуфляжна плівка і серед каталогу зразків який ми йому надали він зміг вибрати візерунок, який припав йому до смаку.

 

Камуфляжна плівка на автомобілі несе в собі відразу дві функції. Перша це, звичайно ж, декоративна - дозволяє зробити автомобіль менш помітним на пересіченій місцевості. Друга - захисна. Плівка дозволяє зберегти лакофарбове покриття автомобіля, і не дає утворюватися подряпинам від гілок кущів і дерев. Варто також відзначити той факт, що на камуфляжній плівці практично не помітні подряпини які утворилися з роками експлуатації, вони як правило, зливаються з візерунком камуфляжу.

Другим нашим завданням було захистити салон від нагрівання, за допомогою тонувальної плівки. У роботі ми використовували атермальну тонувальну плівку 3M серії Crystalline. Вона дозволяє захистити салон від нагрівання, при цьому, не притемнює і не ускладнює огляд в темний час доби.