Suzuki Jimny – Комплексний проект тюнінгу

Провели доволі великий об’єм роботи з цим Suzuki Jimny.  Те, чим вартує похвастатись першочергово, це звичайно ж  силовий бампер, виготовлений особисто нами за власним дизайном. Бампер робили таким чином, щоб приховано можна було б розмістити лебідку, а також встановити оригінальні протитуманні фари.

 

Паралельно з виготовленням бампера відбувалось і виготовлення експедиційного багажника, та невеликої драбини, для зручного завантаження речей. Всі виготовлені елементи були пофарбовані зносостійкою фарбою.

 

Була проведена повна шумоізоляція автомобіля та акустична підготовка, адже наступним кроком було саме встановлення динаміків, та підсилювача. На перед ми встановили двокомпонентну акустику Hertz з 5.25 дюймовими динаміками, а зад ми зробили більш басистим, за рахунок «овалів» тої ж фірми врізаних в задню дверку (для саба нажаль місця не знайшлося). Підсилювач ми розмістили під сидінням водія.

 

Також нами була підключена камера заднього виду, зображення з якої вдалося вивести на оригінальний монітор, за допомогою спеціального перехідника. На експедиційному багажнику ми розмістили потужну світодіодну балку.

 

Фінальною стадією було покриття автомобіля захисною ламінаційною плівкою, а також нанесення аплікації в стилі Off-road та заміна гуми, на більш придатну для використання в умовах бездоріжжя.