Subaru Forester – Перетяжка салону шкірою та повна шумоізоляція. Аквадрук на пластикових елементах. Встановлення магнітоли та камери. Встановлення бі-ксенонових лінз

Черговий комплексний проект тюнінгу. Хоч автомобілю вже майже 10 років, пробіг у нього дуже смішний, і продавати його просто на просто не вигідно, адже щоб взяти щось краще, необхідно було б докласти кругленьку суму.

 

 

Саме тому власник прийняв рішення відреставрувати, трішки усучаснити та вдосконалити автомобіль, і використовувати його ще декілька років.

 

Перше що хотілось зробити – це шумоізоляцію! З роками їзди по бруківці в салоні все дзвеніло, стукало і гриміло. Паралельно з шумоізоляцією перетягувався салон автомобіля. Так, як їздить за кермом жінка, їй хотілось світлий салон. Пластиковим накладкам на панель та на підлокітники, також захотілось поміняти колір – за допомогою технології аквадруку ми зробили їх «дерев’яними». Крісла, руль та дверні карти перетягнули бежевою німецькою шкірою з елементами перфорації, для кращої вентиляції.

 

Штатний функціонал ми розширили шляхом встановлення замінника оригінальної магнітоли під операційною системою Android 7.0. Магнітола оснащена GPS навігацією, системою гучного зв’язку, вбудованим Wi-Fi модулем, а також входом для підключення камери заднього виду, який ми до речі задіяли, встановивши камеру в плафон підсвітки номерного знаку.

 

Ну і останнє завдання – покращення оптики. Звичайне галогенне світло, встановивши 3-х дюймові лінзи, ми замінили на бі-ксенон.