Subaru Forester - Обклеювання автомобіля плівкою Hexis Gloss Tropics Turquoise Super Glitter (HX30S012B)

Чергова наша робота по стайлінгу автомобіля плівкою. Обраний клієнтом колір, порадував усіх нас, адже так вже набридли сірі, білі, і чорні плівки, яких за останні роки нам довелося поклеїти досить багато.

 

Серед всіх підборніков плівки, клієнтові сподобалася плівка виробника Hexis з назвою Gloss Tropics Turquoise Super Glitter (HX30S012B). В наявності на складах в Україні її, на жаль, не виявилося, однак і ми, і клієнт запаслися терпінням і замовили її у виробника безпосередньо під цей автомобіль. Приблизно через місяць ми взялися за роботу.

 

 Автомобіль вже був не новий і вимагав невеликої підготовки перед нанесенням на нього автомобільної плівки. Весь процес роботи (разом з підготовкою), зайняв у нас близько 5 днів. Результат перевершив всі очікування. На сонці автомобіль, просто сяє перламутром, а при похмурій погоді набуває насичений бірюзовий відтінок. Фотографії, звичайно, не передадуть Вам всієї краси проекту, проте показують, що зробити автомобіль помітним і унікальним не так вже й складно і довго!

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями