Subaru Forester 2016 – Встановлення штатної магнітоли RedPower 21262, заміна штатного підсилювача, і встановлення сабвуфера Alpine

Власник цього Subaru Forester, поставив перед нами завдання підібрати і встановити йому нову штатну магнітолу, так як попередня була розроблена під американський ринок, не мала GPS навігації, не була русифікована, і не сприймала парні частоти радіо - простими словами була марна в автомобілі.

 

Ускладнило завдання наявність в автомобілі акустики Harman Kardon і оптоволокно для передачі звуку. Отже, необхідно було міняти штатний підсилювач.

Магнітолу ми запропонували RedPower 21262, вона оснащена величезним дисплеєм, GPS навігацією, системою гучного зв'язку. Може відтворювати музику і відео і може виходити в інтернет, завдяки вбудованому WI-FI.

Так як в автомобілі використовувалася оптична передача звуку і перехідників адаптерів до цього автомобіля не існує, ми прийняли рішення замінити рідний підсилювач. Нами була підібрана модель Alpine, яка за своїми розмірами ідеально вписалася на місце оригінального. Для посилення низьких частот в багажнику ми встановили невеликий сабвуфер.

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями