SsangYong Korando – встановлення сабвуфера, підсилювача, заміна динаміків. Шумоізоляція

Що робить поїздку в автомобілі комфортною? Правильно, відсутність зайвого шуму та якісна автоакустика. Якщо у вас відсутні ці складові, то пора розібратися у цьому питанні.

 

Ми можемо запропонувати вам комплексне рішення і підібрати новенький сабвуфер, динаміки, а також підсилювач, як ми зробили це для власника SsangYong Korando. Але почнемо, звичайно, із шумовіброізоляції.

 

Водій SsangYong Korando обрав часткову шумоізоляцію, тому ми попрацювали з дверима та багажником. Можна робити повну шумоізоляцію, щоб почуватися в автомобілі, як на борту космічного корабля. Ми навіть більше радимо робити саме повну шумовіброізоляцію, щоб досягти максимального ефекту, тому, якщо сумніваєтесь, ми допоможемо вам вирішити.

 

Далі ми встановили сабвуфер від «JBL», замінили динаміки на новенькі від фірми «HERTZ», а також доповнили цей комплект підсилювачем «Alpine». Звучання фантастичне і без зайвого шуму.

 

Подібні роботи зазвичай займають кілька днів, тому краще потурбуватися про запис в Автостудію наперед. Ми вже чекаємо на Вас за адресою: вул. Бойківська, 5 (бічна від Сахарова)!