Smart Fortwo – Встановлення штатної магнітоли SMARTY Trend, камери заднього виду. Повна шумо-віброізоляція автомобіля

Власник цього Smart Fortwo, захотів додати трохи комфорту в цей невеликий автомобіль. Перед нами стояло завдання зробити повну шумоізоляцію салону, підібрати і встановити мультимедійну систему і підключити до неї камеру заднього виду.

 

Автомобіль маленький, але враховуючи свою конструкцію і матеріал виготовлення він досить шумний на нашій Львівській бруківці. Нами був повністю розібраний салон, двері і панель. Шумо-вібро ізоляційні матеріали були нанесені всюди куди вдалося підібратися, включаючи і пластикові елементи.

 

Власник зупинив свій вибір на штатній магнітолі виробника SMARTY Trend. Ця автомагнітола працює під операційною системою Android 6.0 і оснащена функціоналом так необхідними сучасному водієві. У ній є навігація, радіо, програвач мультимедіа, доступ в інтернет, і можливість розширювати функціонал різними додатками з PlayMarket.

 

В якості камери заднього виду ми вирішили використовувати рамку номерного знака з вбудованою камерою від виробника Phantom. Виглядає красиво, легко налаштовується, та і зображення строго по центру.

 

5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями