Seat Altea – Встановлення штатної магнітоли, камери заднього виду, бі-ксенонових лінз та гнучких DRL з дублюванням повороту. Повна шумоізоляція автомобіля.

Цю роботу можна сміло вписати у категорію комплексних робіт по тюнінгу автомобілів. Нашим завданням було зробити повну шумоізоляцію, встановити функціональну магнітолу, камеру заднього виду, та «прокачати» оптику.

 

Почали ми з повної шумоізоляції автомобіля. Салон був повністю розібраний, після чого оброблений шумо-вібро ізоляційними матеріалами і поставлений на місце. Повна шумо-віброізоляція включала в себе підлогу, стелю, панель, дверцята, багажник і всі пластикові елементи салону.

 

Вирішили завдання з функціональною магнітолою ми за допомогою спеціальної перехідної рамки для Seat Altea, всередину якої вмонтували штатний замінник рідної магнітоли VW Group, а саме магнітолу Audiosources T90-610A, яка працює на операційній системі Android 6.0.  До магнітоли ми підключили універсальну камеру заднього виду типу «пірамідка», яку розмістили над номерним знаком.

 

Ну і фінальним етапом була оптика. В оригінальні фари нами були врізані бі-ксенонові лінзи, а також встановлені гнучкі DRL з функцією дублювання сигналу повороту.